Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 20 Apr
kl 20:15 - 21:54
Ullern 2 - Holmlia
Ullern kunstgress
Tue 27 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Grei
Lusetjern kunstgress
Tue 27 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Grei
Lusetjern kunstgress
Tue 4 May
kl 20:15 - 21:54
Oppsal 2 - Holmlia
Trasop kunstgress
Fri 7 May
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nesodden
Lusetjern kunstgress
Fri 7 May
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nesodden
Lusetjern kunstgress
Tue 11 May
kl 20:15 - 21:54
Follo 2 - Holmlia
Ski kunstgress 2
Tue 18 May
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fagerborg
Lusetjern kunstgress
Tue 18 May
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fagerborg
Lusetjern kunstgress
Tue 25 May
kl 20:15 - 21:54
Fremad Famagusta - Holmlia
Veitvet kunstgress
Tue 1 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Gamle Oslo
Lusetjern kunstgress
Tue 1 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Gamle Oslo
Lusetjern kunstgress
Fri 4 Jun
kl 20:15 - 21:54
Oslojuvelene - Holmlia
Haugerud kunstgress
Tue 8 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready 2
Lusetjern kunstgress
Tue 8 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready 2
Lusetjern kunstgress
Tue 15 Jun
kl 20:15 - 21:54
Manglerud Star - Holmlia
Manglerud kunstgr.
Tue 22 Jun
kl 20:15 - 21:54
Kolbotn - Holmlia
Sofiemyr stadion
Tue 29 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
Lusetjern kunstgress
Tue 29 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
Lusetjern kunstgress
Tue 17 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern 2
Lusetjern kunstgress
Tue 17 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern 2
Lusetjern kunstgress
Tue 24 Aug
kl 20:15 - 21:54
Grei - Holmlia
Grei kunstgress
Fri 27 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oppsal 2
Lusetjern kunstgress
Fri 27 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oppsal 2
Lusetjern kunstgress
Tue 31 Aug
kl 20:15 - 21:54
Nesodden - Holmlia
Berger stadion
Tue 7 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Follo 2
Lusetjern kunstgress
Tue 7 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Follo 2
Lusetjern kunstgress
Tue 14 Sep
kl 20:15 - 21:54
Fagerborg - Holmlia
Tørteberg kunstgress 2
Tue 21 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fremad Famagusta
Lusetjern kunstgress
Tue 21 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fremad Famagusta
Lusetjern kunstgress
Tue 28 Sep
kl 20:15 - 21:54
Gamle Oslo - Holmlia
Bjølsen kunstgress
Tue 5 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oslojuvelene
Lusetjern kunstgress
Tue 5 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oslojuvelene
Lusetjern kunstgress
Tue 12 Oct
kl 20:15 - 21:54
Ready 2 - Holmlia
Gressbanen kunstgress
Tue 19 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Manglerud Star
Lusetjern kunstgress
Tue 19 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Manglerud Star
Lusetjern kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 13 Apr
kl 20:15 - 21:54
KFUM 2 - Holmlia
KFUM-Arena
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sun 7 Mar
kl 13:30 - 13:50
Holmlia 2 - Ullern 1
Bjølsen øvre
  Les mer  
Sun 7 Mar
kl 12:30 - 12:50
Holmlia 2 - Vålerenga Heltene
Bjølsen øvre
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 15:30 - 15:50
Holmlia 2 - Try A
Bjølsen øvre
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 14:30 - 14:50
Holmlia 2 - Nordstrand 2
Bjølsen øvre
  Les mer  
Sun 17 Jan
kl 11:30 - 11:50
Oppsal 1 - Holmlia 2
Bjølsen øvre
  Les mer  
Sun 17 Jan
kl 10:30 - 10:50
Vestre Aker - Holmlia 2
Bjølsen øvre
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 17:00 - 17:20
Ullern 1 - Holmlia 2
Bjølsen øvre
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 16:30 - 16:50
Ellingsrud Grønn - Holmlia 2
Bjølsen øvre
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 12:30 - 12:50
Holmlia 2 - Try A
Bjølsen øvre
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 12:00 - 12:20
Holmlia 2 - Vålerenga Heltene
Bjølsen øvre
  Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 16:30 - 16:50
Oppsal 1 - Holmlia 2
Bjølsen øvre
  Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 15:30 - 15:50
Nordstrand 2 - Holmlia 2
Bjølsen øvre
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Oppsal 4
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Oppsal 4
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Nordby
Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Manglerud Star
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 20:15 - 21:24
Årvoll - Holmlia
Tonsenhagen kunstgress 7er B
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Manglerud Star
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 13:00 - 13:59
Kolbotn D - Holmlia 4
Vassbonn kunstgress 5er B
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 13:00 - 13:59
KFUM 2 - Holmlia 1
Ekeberg 12 5er
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Ellingsrud
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 20:15 - 21:54
Sagene - Holmlia
Bjølsen kunstgress
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 20:15 - 21:34
Korsvoll 2 - Holmlia
Korsvoll kunstgress
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 20:15 - 21:34
Ski 3 - Holmlia
Ski kunstgress 2
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 19:00 - 20:09
Nesodden 3 - Holmlia Rød
Nesoddbanen KG 7er A
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Manglerud Star Rød
Lusetjern kunstg. 7er A
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 6 - Lambertseter 3
Holmlia KG 7er 5er B
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - KFUM 1
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 18:00 - 18:59
Manglerud Star Eagels - Holmlia 1
Manglerud kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Nordstrand 2
Lusetjern kg 7er 5er B
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - KFUM 1
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Oppegård Løvene 3
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Oppegård Løvene 3
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 20:30 - 21:39
Holmlia - HSIL
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 20:30 - 21:39
Holmlia - HSIL
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 20:15 - 21:34
Langhus 2 - Holmlia
Langhus kg 9er A
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Abildsø J11
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Abildsø J11
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 20:30 - 21:39
Nesøya - Holmlia
Nesøya kunstgress 7er A
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 20:15 - 21:34
Nesodden 3 - Holmlia 2
Berger KGB 9er A
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Heming
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Heming
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 19:10 - 20:19
Klemetsrud Løvene - Holmlia 1
Mortensrud kg 7 A
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Blå - Nordby 3
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand 4 - Holmlia 4
Hundejordet kg 5er B
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand 6 - Holmlia 7
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Nesodden 4
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Hauketo Bears
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Nordby 2
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Bærum 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Bærum 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 18:30 - 19:49
Holmlia - Kolbotn 4
Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 17:00 - 18:19
Holmlia - Kolbotn 2
Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline