Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 22 Oct
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Oppegård Løvene 3
  Holmlia KG 7er 5er A
Thu 22 Oct
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Oppegård Løvene 3
  Holmlia KG 7er 5er A
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 6 - Lambertseter 3
  Holmlia KG 7er 5er B
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - KFUM 1
  Holmlia KG 7er 5er A
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 18:59
Manglerud Star Eagels - Holmlia 1
  Manglerud kunstg. 5er A
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Nordstrand 2
  Lusetjern kg 7er 5er B
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - KFUM 1
  Holmlia KG 7er 5er A
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:09
Nesodden 3 - Holmlia Rød
  Nesoddbanen KG 7er A
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Manglerud Star Rød
  Lusetjern kunstg. 7er A
Thu 22 Oct
kl 20:15 - 21:54
Sagene - Holmlia
  Bjølsen kunstgress
Thu 22 Oct
kl 20:15 - 21:34
Korsvoll 2 - Holmlia
  Korsvoll kunstgress
Thu 22 Oct
kl 20:15 - 21:34
Ski 3 - Holmlia
  Ski kunstgress 2
Thu 22 Oct
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Ellingsrud
  Holmlia KG 7er
Sat 24 Oct
kl 13:00 - 13:59
Kolbotn D - Holmlia 4
  Vassbonn kunstgress 5er B
Sat 24 Oct
kl 13:00 - 13:59
KFUM 2 - Holmlia 1
  Ekeberg 12 5er
Tue 27 Oct
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Manglerud Star
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tue 27 Oct
kl 20:15 - 21:24
Årvoll - Holmlia
  Tonsenhagen kunstgress 7er B
Tue 27 Oct
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Manglerud Star
  Lusetjern kunstg. 9er B
Wed 28 Oct
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Nordby
  Lusetjern kunstg. 9er A
Thu 29 Oct
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Oppsal 4
  Lusetjern kunstgress
Thu 29 Oct
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Oppsal 4
  Lusetjern kunstgress
Thu 29 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready
  Lusetjern kunstgress
Thu 29 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready
  Lusetjern kunstgress
Sun 1 Nov
kl 15:30 - 15:50
Nordstrand 2 - Holmlia 2
  Bjølsen øvre
Sun 1 Nov
kl 16:30 - 16:50
Oppsal 1 - Holmlia 2
  Bjølsen øvre
Sat 21 Nov
kl 12:00 - 12:20
Holmlia 2 - Vålerenga Heltene
  Bjølsen øvre
Sat 21 Nov
kl 12:30 - 12:50
Holmlia 2 - Try A
  Bjølsen øvre
Sat 12 Dec
kl 16:30 - 16:50
Ellingsrud Grønn - Holmlia 2
  Bjølsen øvre
Sat 12 Dec
kl 17:00 - 17:20
Ullern 1 - Holmlia 2
  Bjølsen øvre
Sun 17 Jan 2021
kl 10:30 - 10:50
Vestre Aker - Holmlia 2
  Bjølsen øvre
Sun 17 Jan 2021
kl 11:30 - 11:50
Oppsal 1 - Holmlia 2
  Bjølsen øvre
Sat 6 Feb 2021
kl 14:30 - 14:50
Holmlia 2 - Nordstrand 2
  Bjølsen øvre
Sat 6 Feb 2021
kl 15:30 - 15:50
Holmlia 2 - Try A
  Bjølsen øvre
Sun 7 Mar 2021
kl 12:30 - 12:50
Holmlia 2 - Vålerenga Heltene
  Bjølsen øvre
Sun 7 Mar 2021
kl 13:30 - 13:50
Holmlia 2 - Ullern 1
  Bjølsen øvre
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 22 Oct
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Ellingsrud
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - KFUM 1
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Oppegård Løvene 3
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 20:30 - 21:39
Holmlia - HSIL
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Abildsø J11
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Heming
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Nesodden 4
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Hauketo Bears
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Bærum 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 15:00 - 16:29
Holmlia - Nordstrand
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Kolbotn Blå
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 18:55 - 20:14
Holmlia - Kolbotn 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Holmlia 1
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Vålerenga 4
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Oppegård JAGUARENE 2
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 20:30 - 21:39
Holmlia - HSIL
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 4 - Bøler Ørner
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Holmlia 6
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:30 - 20:39
Holmlia - Haslum
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Sun 11 Oct
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Frigg Grønn
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Sat 10 Oct
kl 15:00 - 16:29
Holmlia - Nesodden
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Jardar
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Rustad Ulv
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Nesodden 1
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 5 - KFUM 1
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 18:55 - 20:14
Holmlia 2 - Ljan
$item.username   Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - KFUM 5
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Bærums Verk Hauger
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Follo 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Gamle Oslo
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Langhus
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - KFUM 8
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Rustad Ulv
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Ski Gul
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Hasle-Løren 3
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Hauketo Tigers
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Oppsal 9
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Lokomotiv Oslo 3
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 13:00 - 14:19
Holmlia - Ullern
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 15:00 - 16:29
Holmlia - Lyn 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 15:00 - 16:09
Holmlia - Nesøya
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - Fagerborg
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Haugerud
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Oppsal 2
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Heming
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 4 - Rustad Ulver
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Abildsø J9 1
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Holmlia 1
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 5 - KFUM 4
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Bækkelaget 1
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Nesodden
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Vålerenga Rød
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Østerdølenes
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Vålerenga
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Vålerenga
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Ski 1
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Nordstrand 2
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Kolbotn E
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Abildsø J11
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nesodden
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Røa
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Nesøya
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:55 - 20:14
Holmlia 2 - Klemetsrud 2
$item.username   Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Bøler Ninjas
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Klemetsrud Rød
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Heming
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Asker SKK
$item.username   Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Lambertseter
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Vestre Aker
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 4 - Bøler Ulver
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Rustad Bever
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Langhus 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Grei Blå
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Lyn
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 5 - KFUM 2
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 19:00 - 20:19
Kolbotn 3 - Holmlia 2
$item.username   Sofiemyr øst 9er
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:10 - 19:09
Klemetsrud Bjørnene - Holmlia 2
$item.username   Mortensrud kg 5 A
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Rustad Hvit
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:00 - 18:59
Oppsal 5 - Holmlia 6
$item.username   Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Nordstrand 3
$item.username   Holmlia KG 7er 5er B
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Oppsal 8
$item.username   Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Rustad Hvit
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 17:30 - 18:29
Langhus Blå - Holmlia 4
$item.username   Langhus gress 5er A
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Bækkelaget 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Bækkelaget 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 19:00 - 20:09
Langhus Rød - Holmlia Rød
$item.username   Langhus kunstgr. 2 7er A
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - KFUM 6
$item.username   Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 18:30 - 19:49
Kolbotn 4 - Holmlia
$item.username   Sofiemyr øst 9er
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 18:00 - 19:19
Lambertseter - Holmlia
$item.username   Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Frigg Rød
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Frigg Rød
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 15:00 - 16:29
Holmlia - Bærums Verk Hauger 3
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - KFUM 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 18:30 - 20:09
Østlandskam. - Holmlia 2
$item.username   Ekeberg 3
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - KFUM 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 20:15 - 21:54
Kjelsås - Holmlia
$item.username   Grefsen kunstgress
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - KFUM 3
$item.username   Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:10 - 20:29
Lille Tøyen 2 - Holmlia
$item.username   Caltexløkka
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:10 - 20:19
Hasle-Løren 3 - Holmlia 2
$item.username   Løren kunstgress 7er A
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Oppegård Ninjaene 3
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:00 - 20:09
Bækkelaget 3 - Holmlia 2
$item.username   Ekeberg 18 7er
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:00 - 20:09
Oppsal 6 - Holmlia Blå
$item.username   Trasop kunstgress 3 - 7er
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Oppegård Ninjaene 3
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 6 - Bækkelaget 1
$item.username   Holmlia KG 7er 5er B
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 2 - Holmlia 7
$item.username   Sportsplassen 5er
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Abildsø J9 1
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:00 - 18:59
Klemetsrud Grønn - Holmlia 4
$item.username   Mortensrud kg 5 C
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Manglerud Star Wolfes
$item.username   Lusetjern kg 7er 5er B
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Abildsø J9 1
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - KFUM 6
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - KFUM 6
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Nesodden 1
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Nesodden 1
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:00 - 18:59
KFUM 6 - Holmlia 1
$item.username   Ekeberg 13 5er
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 20:30 - 21:39
Holmlia - Korsvoll
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 20:30 - 21:39
Holmlia - Korsvoll
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fremad Famagusta
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 20:15 - 21:24
Dikemark - Holmlia
$item.username   Dikemark kunstgress 7er A
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fremad Famagusta
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Nesodden 3
$item.username   Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 19:05 - 20:14
Lambertseter 1 - Holmlia 1
$item.username   Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:55 - 20:14
Amasone 2 - Holmlia
$item.username   Gjellum stadion kg
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:55 - 20:14
Holmlia 2 - Langhus 2
$item.username   Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:55 - 20:14
Holmlia 2 - Langhus 2
$item.username   Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:00 - 18:59
Manglerud Star Tigers - Holmlia 1
$item.username   Manglerud kunstg. 5er C
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Rustad Grønn
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - KFUM 4
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 20:15 - 21:54
Frisk Asker - Holmlia 2
$item.username   Risenga kunstgress
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 3 - Oppsal 5
$item.username   Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 17:30 - 18:29
Klemetsrud Bohemene - Holmlia 4
$item.username  
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 18:00 - 19:19
Holmlia - KFUM 2
$item.username   Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 17:00 - 17:59
Frigg Grønn - Holmlia 1
$item.username   Tørteberg gress 5er A
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 18:55 - 20:14
Holmlia - Grei
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 18:55 - 20:14
Holmlia - Grei
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmen - Holmlia
$item.username   Holmen Arena 9er A
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:30 - 21:39
Haslum - Holmlia
$item.username   Haslum kunstgress 2 7er B
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:15 - 21:54
Gamle Oslo - Holmlia
$item.username   Bjølsen kunstgress
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Lindeberg
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:15 - 21:34
Ljan 2 - Holmlia 2
$item.username   Hallager kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Lindeberg
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Oslo-Ørn
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Oslo-Ørn
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 17:00 - 18:19
Holmlia - KFUM 5
$item.username   Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 15:00 - 16:29
Holmlia - Ullern 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready 2
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 20:15 - 21:54
Nordstrand 2 - Holmlia
$item.username   Nordstrand kunstgress
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 20:00 - 21:19
Bjørndal - Holmlia
$item.username   Bjørndal kunstgress 2
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
$item.username   Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:45 - 19:54
Jardar - Holmlia
$item.username   Bjørnegård kunstg. 7er A
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 20:15 - 21:54
Sagene 2 - Holmlia 2
$item.username   Bjølsen kunstgress
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Veitvet 1
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand 4 - Holmlia 6
$item.username   Hundejordet kg 5er B
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 7 - KFUM 8
$item.username   Holmlia KG 7er 5er B
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Abildsø J9 2
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Nordstrand 1
$item.username   Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 5 - Abildsø 2
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 19:10 - 20:19
Fagerstrand G11 - Holmlia 3
$item.username   Myklerud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 19:05 - 20:14
Nordstrand 1 - Holmlia 1
$item.username   Hallager kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 19:05 - 20:14
Holmlia 4 - Bækkelaget 3
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Blå - Nordby 2
$item.username   Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Bækkelaget 3
$item.username   Holmlia KG 7er 5er B
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:00 - 19:09
KFUM 7 - Holmlia Rød
$item.username   Ekeberg 20 7er
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
KFUM 2 - Holmlia 1
$item.username   Ekeberg 13 5er
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Oppsal 5
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Rustad Grønn
$item.username   Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - KFUM 4
$item.username   Lusetjern kg 7er 5er B
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Oppsal 5
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 17:15 - 18:14
Oppegård Løvene 4 - Holmlia 5
$item.username   Østli Skole 7er kunstgress 5er B
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ljan blått - Holmlia 3
$item.username   Hallager kunstgr. 7er B
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ski Rød - Holmlia 2
$item.username   Ski kunstgress 5er
  Les mer  
Sun 14 Jun
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Bygdø Monolitten 1
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Sun 14 Jun
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Bygdø Monolitten 1
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Sat 13 Jun
kl 15:00 - 15:59
KFUM 6 - Holmlia 5
$item.username   Ekeberg 13 5er
  Les mer  
Fri 12 Jun
kl 18:30 - 19:39
Nordby 3 - Holmlia Blå
$item.username   Nordby kunstgress 7er A
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Nesodden 3
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Nesodden 3
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:00 - 19:09
Manglerud Star Rød - Holmlia 2
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:00 - 18:59
KFUM 1 - Holmlia 1
$item.username   Ekeberg 12 5er
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 7 - Nordstrand 6
$item.username   Holmlia KG 7er 5er B
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - KFUM 2
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 17:30 - 18:29
Oppegård Løvene 3 - Holmlia 5
$item.username   Flåtestad 5er A
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 19:10 - 20:19
Abildsø J11 - Holmlia 2
$item.username   Abildsø kunstg. 7er A
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Klemetsrud Løvene
$item.username   Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 5 - Lambertseter Warrior
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 19:10 - 20:19
Nordby 2 - Holmlia 3
$item.username   Nordby kunstgress 7er B
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 4 - Oppsal 7
$item.username   Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:05 - 19:04
Nordstrand 2 - Holmlia 2
$item.username   Hallager kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Kolbotn D
$item.username   Lusetjern kg 7er 5er B
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 3 - Holmlia 6
$item.username   Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Nordstrand 4
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Manglerud Star Eagels
$item.username   Holmlia KG 7er 5er B
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - KFUM 2
$item.username   Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Nordstrand 4
$item.username   Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline