Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia Toppåsen - Bjørndal 1
Lusetjern kg 7er 5er B
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bjørndal 1 - Holmlia J8-1
Bjørndal gresslette 5er A
Tue 21 Sep
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Kolbotn 2
Lusetjern kunstgress
Tue 21 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Grüner 3
Holmlia KG 7er
Tue 21 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Bøler Blå
Lusetjern kg 7er
Tue 21 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Grüner 3
Holmlia KG 7er
Tue 21 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fremad Famagusta
Lusetjern kunstgress
Tue 21 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fremad Famagusta
Lusetjern kunstgress
Wed 22 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - Lambertseter Incredible
Holmlia KG 7er
Wed 22 Sep
kl 19:10 - 20:19
Oppegård RosaTigrer - Holmlia 1
Østli skole 7er kunstgress
Wed 22 Sep
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Nordstrand 1
Lusetjern kunstg. 9er B
Wed 22 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - Lambertseter Incredible
Holmlia KG 7er
Wed 22 Sep
kl 20:15 - 21:34
Nordstrand - Holmlia
Nordstrand kunstgress
Thu 23 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Hallager 2 - KFUM 5
Hundejordet kg 5er D
Thu 23 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ski 1 - Holmlia United
Ski kunstgress 2 7er B
Thu 23 Sep
kl 20:15 - 21:34
Klemetsrud 2 - Holmlia 2
Mortensrud kunstgress
Thu 23 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Ski
Holmlia KG 7er
Fri 24 Sep
kl 19:15 - 20:54
Kolbotn - Holmlia
Sofiemyr stadion
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 12:59
Lambertseter 3 - Holmlia Grønn
Lambertseter kg 5er A
Sun 26 Sep
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Lyn
Holmlia KG 7er
Sun 26 Sep
kl 18:55 - 20:14
Holmlia - Lambertseter
Lusetjern kunstgress
Sun 26 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
Lusetjern kunstgress
Sun 26 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
Lusetjern kunstgress
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ski 5 - Holmlia Toppåsen
Ski kunstgress 2 7er B
Mon 27 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Nordstrand 3
Holmlia KG 7er
Mon 27 Sep
kl 20:15 - 21:54
Oldenborg 2 - Holmlia 2
Veitvet kunstgress
Tue 28 Sep
kl 18:30 - 19:29
Manglerud Star Lions - Holmlia Lu-Ro2
Manglerud kunstg. 5er B
Tue 28 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia United - KFUM 8
Lusetjern kg 7er
Tue 28 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Rød - Nordstrand 4
Holmlia KG 7er
Tue 28 Sep
kl 20:15 - 21:54
Gamle Oslo - Holmlia
Bjølsen kunstgress
Wed 29 Sep
kl 17:45 - 18:54
KFUM Fiorentina - Holmlia Hallager
Ekeberg 19 7er
Wed 29 Sep
kl 17:50 - 18:59
Bækkelaget 2 - Holmlia 2
Ekeberg 18 7er
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bjørndal 2 - Holmlia Toppåsen
Bjørndal gresslette 5er B
Wed 29 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia J8-1 - KFUM 2
Hundejordet kg 5er C
Wed 29 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Skeid 1
Lusetjern kg 7er
Wed 29 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - KFUM Napoli
Holmlia KG 7er
Wed 29 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - KFUM Napoli
Holmlia KG 7er
Wed 29 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Ski
Lusetjern kunstgress
Wed 29 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Ski
Lusetjern kunstgress
Thu 30 Sep
kl 18:15 - 19:14
Oppsal 9 - Holmlia Hallager 2
Trasop kunstgress 3 - 7er 5er A
Thu 30 Sep
kl 19:00 - 20:09
Korsvoll Blå - Holmlia Hallager
Korsvoll kunstgress 7er B
Thu 30 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - KFUM Milan
Holmlia KG 7er
Thu 30 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Haugerud
Lusetjern kunstgress
Thu 30 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Haugerud
Lusetjern kunstgress
Fri 1 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern
Lusetjern kunstgress
Fri 1 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern
Lusetjern kunstgress
Sun 3 Oct
kl 20:15 - 21:54
Langhus - Holmlia
Langhus kunstgress
Mon 4 Oct
kl 20:15 - 21:54
Wam-Kam 2 - Holmlia 2
Kalbakken kunstgress 2
Tue 5 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
Lusetjern kunstgress
Tue 5 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
Lusetjern kunstgress
Thu 7 Oct
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Klemetsrud 2
Lusetjern kunstgress
Thu 7 Oct
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Klemetsrud 2
Lusetjern kunstgress
Sat 9 Oct
kl 12:00 - 12:59
Holmlia Grønn - Siggerud Stars
Hundejordet kg 5er C
Sat 9 Oct
kl 12:00 - 12:59
Bjørndal 1 - Holmlia Blå
Bjørndal gresslette 5er B
Sat 9 Oct
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Klemetsrud
Lusetjern kunstgress
Sun 10 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ski
Lusetjern kunstgress
Sun 10 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ski
Lusetjern kunstgress
Mon 11 Oct
kl 18:30 - 19:29
Oppsal 8 - Holmlia Toppåsen
Trasop kunstgress 3 - 7er 5er B
Mon 11 Oct
kl 19:10 - 20:19
Manglerud Star GUL - Holmlia 3
Manglerud kunstg. 7er A
Mon 11 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nordby
Lusetjern kunstgress
Mon 11 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nordby
Lusetjern kunstgress
Tue 12 Oct
kl 17:50 - 18:59
KFUM 5 - Holmlia 1
Ekeberg kunstgress 7er A
Tue 12 Oct
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Oppegård
Lusetjern kunstgress
Tue 12 Oct
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Vålerenga Kongeblå
Holmlia KG 7er
Tue 12 Oct
kl 19:00 - 20:09
Holmlia United - Manglerud Star GUL
Lusetjern kg 7er
Tue 12 Oct
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Vålerenga Kongeblå
Holmlia KG 7er
Tue 12 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oslojuvelene
Lusetjern kunstgress
Tue 12 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oslojuvelene
Lusetjern kunstgress
Wed 13 Oct
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro2 - Hauketo Rød
Hundejordet kg 5er D
Wed 13 Oct
kl 19:10 - 20:29
Nordby - Holmlia
Nordby kunstgress
Wed 13 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - Holmlia Blå
Holmlia KG 7er
Wed 13 Oct
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Grei Blå
Lusetjern kunstg. 9er B
Wed 13 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - Holmlia Blå
Holmlia KG 7er
Wed 13 Oct
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Gui
Holmlia KG 7er
Thu 14 Oct
kl 17:55 - 18:54
Nordstrand 9 - Holmlia Hallager 2
Hallager kunstgr. 5er F
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Toppåsen - Klemetsrud 1281
Lusetjern kg 7er
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 20:09
Abildsø G10 Hvit - Holmlia 2
Abildsø kunstg. 7er A
Thu 14 Oct
kl 20:15 - 21:34
Bjørndal - Holmlia 2
Bjørndal kunstgress
Sat 16 Oct
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Øvrevoll Hosle
Lusetjern kunstgress
Sun 17 Oct
kl 18:30 - 20:09
Ready 2 - Holmlia
Voksen kunstgress
Sun 17 Oct
kl 18:55 - 20:14
Haugerud - Holmlia 2
Haugerud kunstgress
Sun 17 Oct
kl 20:15 - 21:54
Grorud 2 - Holmlia
Grorud match kunstgress
Mon 18 Oct
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Toppåsen - KFUM 8
Hundejordet kg 5er C
Mon 18 Oct
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - KFUM 9
Lusetjern kg 7er
Mon 18 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Lindeberg Rød
Holmlia KG 7er
Tue 19 Oct
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Hallager 2 - Manglerud Star Wolves
Hundejordet kg 5er C
Tue 19 Oct
kl 19:10 - 20:19
Bjørndal 1 - Holmlia Hallager
Bjørndal kunstg. 7er A
Tue 19 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Rød - KFUM Roma
Holmlia KG 7er
Wed 20 Oct
kl 19:00 - 20:09
Oppsal 7 - Holmlia United
Trasop kunstgress 3 - 7er
Wed 20 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Oppsal Rød
Lusetjern kg 7er
Wed 20 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Bjørndal 2
Holmlia KG 7er
Wed 20 Oct
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Bjørndal 2
Holmlia KG 7er
Wed 20 Oct
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Langhus 2
Lusetjern kunstgress
Wed 20 Oct
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Langhus 2
Lusetjern kunstgress
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 20:09
KFUM 3 - Holmlia Hallager
KFUM-Arena 7er
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Hvit - Holmlia Toppåsen
Lambertseter kg 7er A
Thu 21 Oct
kl 20:15 - 21:34
Bøler - Holmlia
Haraløkka kunstgress 9er A
Sat 23 Oct
kl 13:00 - 13:59
Bjørndal 1 - Holmlia Lu-Ro2
Bjørndal gresslette 5er A
Sun 24 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Lindeberg
Lusetjern kunstgress
Sun 24 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Lindeberg
Lusetjern kunstgress
Mon 25 Oct
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro2 - Holmlia Toppåsen
Hundejordet kg 5er C
Mon 25 Oct
kl 20:15 - 21:44
Holmlia - Bjørndal
Lusetjern kunstgress
Tue 26 Oct
kl 18:00 - 19:09
Oppsal 3 - Holmlia 3
Trasop kunstgress 7er
Tue 26 Oct
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - Holmlia Hallager 2
Lambertseter kg 5er B
Tue 26 Oct
kl 18:55 - 20:14
Kolbotn 2 - Holmlia
Sofiemyr kunstgress
Tue 26 Oct
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Hasle-Løren 1
Holmlia KG 7er
Tue 26 Oct
kl 19:00 - 20:09
Holmlia United - Nordstrand 1
Lusetjern kg 7er
Tue 26 Oct
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Hasle-Løren 1
Holmlia KG 7er
Tue 26 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Manglerud Star
Lusetjern kunstgress
Tue 26 Oct
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Manglerud Star
Lusetjern kunstgress
Wed 27 Oct
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Øvrevoll Hosle 5
Lusetjern kunstg. 9er B
Wed 27 Oct
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Øvrevoll Hosle
Holmlia KG 7er
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Toppåsen - Oppegård Leopard 4
Lusetjern kg 7er
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 20:09
Nordstrand 2 - Holmlia 2
Hallager kunstgr. 7er C
Thu 28 Oct
kl 19:10 - 20:19
Hasle-Løren J11 1 - Holmlia 1
Løren kunstgress 7er A
Thu 28 Oct
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Bækkelaget 3
Lusetjern kunstgress
Thu 28 Oct
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Bækkelaget 3
Lusetjern kunstgress
Sat 30 Oct
kl 16:30 - 16:50
Holmlia Lu-Ro - Klemetsrud Vikingene
Oppsal Arena 2
Sat 30 Oct
kl 17:00 - 17:20
Holmlia Lu-Ro - Lyn Ullevål
Oppsal Arena 2
Sat 13 Nov
kl 11:30 - 11:50
Holmlia Lu-Ro - Billingstad Barracudas
Oppsal Arena 2
Sat 13 Nov
kl 12:30 - 12:50
Holmlia Lu-Ro - Asker SKK Utd
Oppsal Arena 2
Sat 4 Dec
kl 16:00 - 16:20
Monolitten Idrettslag 1 - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Sat 4 Dec
kl 17:00 - 17:20
Oppsal 3 - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Sat 18 Dec
kl 11:00 - 11:20
Holmlia Lu-Ro - Oppsal 4
Oppsal Arena 2
Sat 18 Dec
kl 12:00 - 12:20
Holmlia Lu-Ro - Lyn Ullevål
Oppsal Arena 2
Sat 15 Jan 2022
kl 13:30 - 13:50
Klemetsrud Vikingene - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Sat 15 Jan 2022
kl 14:00 - 14:20
Billingstad Barracudas - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Sat 12 Feb 2022
kl 12:30 - 12:50
Oppsal 3 - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Sat 12 Feb 2022
kl 13:00 - 13:20
Asker SKK Utd - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Sat 12 Mar 2022
kl 14:30 - 14:50
Holmlia Lu-Ro - Oppsal 4
Oppsal Arena 2
Sat 12 Mar 2022
kl 15:30 - 15:50
Monolitten Idrettslag 1 - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 21 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fremad Famagusta
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Grüner 3
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Kolbotn 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ellingsrud 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Oppegård Jaguarene1
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Sat 18 Sep
kl 16:30 - 18:09
Holmlia - Grüner
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sat 18 Sep
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Nordstrand
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Nordby
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - KFUM 6
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Kolbotn
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Bøler Gul
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia J8-1 - Lambertseter 1
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 20:15 - 21:54
Fagerborg - Holmlia
Tørteberg kunstgress 2
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Holmen
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Holmen
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 18:59
Hauketo Rød - Holmlia Toppåsen
Prinsdal kunstgress 7er 5er A
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Østerdølenes
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Østerdølenes
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Oppsal 1
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:55 - 20:14
Langhus 2 - Holmlia
Langhus kunstgress
  Les mer  
Sun 12 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nordstrand 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sun 12 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nordstrand 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sat 11 Sep
kl 13:00 - 14:19
Holmlia - Frigg
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sat 11 Sep
kl 12:00 - 12:59
Haugerud Bjørnene - Holmlia Gul
Haugerud kunstgress 5er B
  Les mer  
Sat 11 Sep
kl 12:00 - 12:59
Holmlia Blå - Holmlia Grønn
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Haugerud
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 19:30 - 20:39
Holmlia - Jutul
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Vestre Aker United
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 19:00 - 20:09
Vålerenga Tippen AS - Holmlia Hallager
Valle Hovin kunstgress 3 7er 3
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:55 - 20:14
Grei 2 - Holmlia
Grei kunstgress 9er B
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Toppåsen - Manglerud Star Lions
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 18:29
Holmlia 2 - Holmlia J8-1
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 20:15 - 21:34
Oppsal 2 - Holmlia 2
Trasop kunstgress
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Kjelsås 1
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 19:00 - 20:09
Bækkelaget 2 - Holmlia 3
Ekeberg 18 7er
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Kolbotn 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Kolbotn 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro2 - Bjørndal 2
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro2 - Bjørndal 2
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Follo 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Follo 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Rød - Nesodden Hvit
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 19:00 - 20:09
Bækkelaget 1 - Holmlia United
Ekeberg 18 7er
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Toppåsen - Klemetsrud Bohemene
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Nordstrand 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Hauketo Hawks Blå
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 20:09
Oslo-Ørn - Holmlia 2
Ekeberg 3
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Hallager 2 - Hauketo Grønn
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Sun 5 Sep
kl 20:15 - 21:54
KFUM 3 - Holmlia
Ekeberg kunstgress
  Les mer  
Sun 5 Sep
kl 18:30 - 19:49
Oppegård - Holmlia
Langhus kunstgr. 2 9er A
  Les mer  
Sun 5 Sep
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Lille Tøyen
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sat 4 Sep
kl 12:00 - 12:59
Holmlia Gul - HSIL 3
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Sat 4 Sep
kl 12:00 - 12:59
Siggerud Stars - Holmlia Blå
Siggerud kg 5er
  Les mer  
Fri 3 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oppsal 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fri 3 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oppsal 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Nordstrand 2
Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
KFUM Juventus - Holmlia 3
Ekeberg 20 7er
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Manglerud Star RØD
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Manglerud Star RØD
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 20:15 - 21:34
Bækkelaget 3 - Holmlia 2
Sportsplassen
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - KFUM Milan
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kolbotn 1 - Holmlia 1
Vassbonn kunstgress 7er
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Grüner 2
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - KFUM Milan
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia United - Nesodden Hvit
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro2 - KFUM 8
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 20:15 - 21:54
Nesodden - Holmlia
Berger stadion
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Sagene
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Sagene
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 18:59
KFUM 7 - Holmlia Toppåsen
Ekeberg 13 5er
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J8-1 - Hasle-Løren J8 Rød
Lusetjern kg 7er 5er B
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 17:55 - 19:04
Oppsal 5 - Holmlia 2
Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Østlandskam.
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Østlandskam.
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro1 - Holmlia Hallager 2
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Sun 29 Aug
kl 18:55 - 20:14
Holmlia 2 - Oppsal 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sun 29 Aug
kl 18:55 - 20:14
Holmlia 2 - Oppsal 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Lyn
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 12:00 - 12:59
Teisen 2013 - Holmlia Gul
Bryn Kunstgress (Oslo) 5er B
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 12:00 - 12:59
Holmlia Blå - Lambertseter 3
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 12:00 - 12:59
Hauketo Hawks Rød - Holmlia Grønn
Prinsdal kunstgress 7er 5er A
  Les mer  
Fri 27 Aug
kl 18:30 - 19:39
Holmlia 2 - Bjørndal 1
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - KFUM Fiorentina
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Hallager 2 - KFUM 6
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:00 - 19:09
KFUM 4 - Holmlia United
Ekeberg 19 7er
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:55 - 19:04
Kjelsås 1 - Holmlia Hallager
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Lyn 2
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Nordby
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Nordby
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 19:10 - 20:19
Bøler Grønn - Holmlia Hallager
Haraløkka kunstgress 2 7er C
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Ljan Blå
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Hauketo
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 20:15 - 21:54
Grei - Holmlia
Grei kunstgress
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Rød - Årvoll 4
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Toppåsen - Nordby Nordby 1
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Nordstrand 2
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Toppåsen - Bækkelaget 2
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 19:29
Oppsal 8 - Holmlia Lu-Ro2
Trasop kunstgress 3 - 7er 5er A
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 19:29
Nordstrand 2 - Holmlia J8-1
Hallager kunstgr. 5er C
  Les mer  
Sun 22 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Stovner SK
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sun 22 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Stovner SK
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sat 21 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia Gul - Haugerud Løvene
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Sat 21 Aug
kl 12:00 - 12:59
Hauketo Hawks Blå - Holmlia Blå
Prinsdal kunstgress 7er 5er B
  Les mer  
Sat 21 Aug
kl 12:00 - 12:59
Bjørndal 1 - Holmlia Grønn
Bjørndal gresslette 5er B
  Les mer  
Fri 20 Aug
kl 00:00 - 01:19
Holmlia - Lille Tøyen
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Ellingsrud
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Bjørndal
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Bjørndal
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:55 - 20:14
Holmlia - Grüner
Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 20:15 - 21:34
Ski - Holmlia
Ski kunstgress 2
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J8-1 - Årvoll Rød
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Linderud
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Linderud
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sun 15 Aug
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Holmlia
Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Sat 14 Aug
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Oppsal
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Sun 8 Aug
kl 17:00 - 18:30
OBOS cup kamp G2007
Holmlia SK - Fotball  
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 18:30 - 19:39
Oppegård Leopard 4 - Holmlia Toppåsen
Østli skole 7er kunstgress
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 18:30 - 19:39
Holmlia 2 - Nordstrand 2
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 19:10 - 20:19
Bækkelaget 3 - Holmlia Hallager
Ekeberg 20 7er
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - Lambertseter Incredible
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:45 - 18:54
Hasle-Løren 1 - Holmlia Hallager
Løren kunstgress 7er D
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Hallager2 - Oppsal 4
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Hasle-Løren J11 1
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Oppsal 3
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Oppsal 3
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Nordstrand 1 - Holmlia United
Hallager kunstgr. 7er C
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 20:15 - 21:54
Manglerud Star - Holmlia
Manglerud kunstgr.
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Rød - Rustad Tigers
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Hallager 2 - Lambertseter Wolves
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:30 - 19:29
KFUM 2 - Holmlia J8-1
Ekeberg 13 5er
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Abildsø/Lambertseter
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Toppåsen - Holmlia Lu-Ro2
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Sat 12 Jun
kl 13:00 - 13:59
Holmlia Blå - Bjørndal 1
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Sat 12 Jun
kl 12:00 - 12:59
Holmlia Gul - Furuset Sharks
  Les mer  
Sat 12 Jun
kl 12:00 - 12:59
Siggerud Stars - Holmlia Grønn
Siggerud kg 5er
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Toppåsen - Lambertseter Hvit
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:00 - 19:09
KFUM 9 - Holmlia 2
Ekeberg 20 7er
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - Bjørndal 1
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:10 - 20:19
Oppsal Rød - Holmlia 1
Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:10 - 20:19
Bjørndal 2 - Holmlia 3
Bjørndal kunstg. 7er A
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Nesodden 1
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - Bjørndal 1
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - KFUM 3
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia United - Oppsal 7
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - KFUM 3
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 18:29
Manglerud Star Wolves - Holmlia Hallager 2
Manglerud kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 18:29
Holmlia J8-1 - Bjørndal 1
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 18:29
Nordstrand 7 - Holmlia Hallager2
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:30 - 19:29
KFUM 8 - Holmlia Toppåsen
Ekeberg 12 5er
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro2 - Bjørndal 1
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Sat 5 Jun
kl 12:00 - 12:59
Holmlia Grønn - Lambertseter 3
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Fri 4 Jun
kl 20:15 - 21:54
Oslojuvelene - Holmlia
Haugerud kunstgress
  Les mer  
Fri 4 Jun
kl 18:30 - 19:39
Holmlia 2 - Abildsø G10 Hvit
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - Holmlia Hallager
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - Holmlia Hallager
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:00 - 20:09
Klemetsrud 1281 - Holmlia Toppåsen
Klemetsrud gress 7er A
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:00 - 18:59
Hauketo Rød - Holmlia Lu-Ro2
Prinsdal kunstgress 7er 5er A
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Hallager2 - Klemetsrud 1
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - KFUM 5
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Manglerud Star GUL
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Manglerud Star GUL
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Gamle Oslo
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Gamle Oslo
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Rød - Klemetsrud 2
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:00 - 20:09
Vålerenga Kongeblå - Holmlia Hallager
Valle Hovin kunstgress 3 7er 3
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Toppåsen - Oppsal 8
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Holmlia J8-1
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia Hallager 2 - Nordstrand 9
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia Hallager 2 - Nordstrand 9
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Mon 31 May
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - HSIL 1
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Mon 31 May
kl 19:00 - 20:09
Manglerud Star GUL - Holmlia United
Manglerud kunstg. 7er A
  Les mer  
Sat 29 May
kl 13:00 - 13:59
Holmlia Blå - Hauketo Hawks Rød
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Sat 29 May
kl 12:00 - 12:59
Holmlia Gul - Hasle-Løren Gul
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Sat 29 May
kl 12:00 - 12:59
Hauketo Hawks Blå - Holmlia Grønn
Prinsdal kunstgress 7er 5er B
  Les mer  
Thu 27 May
kl 19:10 - 20:19
KFUM Napoli - Holmlia 3
Ekeberg 20 7er
  Les mer  
Thu 27 May
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Korsvoll Blå
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 27 May
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Toppåsen - Ski 5
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Thu 27 May
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Korsvoll Blå
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 18:59
Holmlia Lu-Ro2 - Manglerud Star Lions
Lusetjern kg 7er 5er B
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 18:59
Ljan Blå - Holmlia Hallager2
  Les mer  
Thu 27 May
kl 17:30 - 18:29
Holmlia J8-1 - Holmlia 2
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Wed 26 May
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - KFUM Fiorentina
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Wed 26 May
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Grüner 1
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Wed 26 May
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - KFUM Fiorentina
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 25 May
kl 20:15 - 21:54
Fremad Famagusta - Holmlia
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Tue 25 May
kl 19:10 - 20:19
Skeid 1 - Holmlia 1
Nordre Åsen 2 kg 7er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Hasle-Løren J12 2
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tue 25 May
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Bækkelaget 2
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:10 - 19:09
Holmlia Hallager 2 - Oppsal 9
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:10 - 19:09
Holmlia Hallager 2 - Oppsal 9
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 19:09
KFUM 8 - Holmlia United
Ekeberg 19 7er
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 18:59
Holmlia Toppåsen - Bjørndal 2
Holmlia KG 7er 5er B
  Les mer  
Sat 22 May
kl 12:00 - 12:59
Hasle-Løren J8 Rød - Holmlia J8-1
Løren kunstgress 5er C
  Les mer  
Thu 20 May
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - Bøler Grønn
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Thu 20 May
kl 19:00 - 20:09
Grüner 3 - Holmlia Hallager
Øvre Foss 7er kunstg.
  Les mer  
Thu 20 May
kl 19:00 - 20:09
Bøler Blå - Holmlia 2
Haraløkka kunstgress 2 7er A
  Les mer  
Powered by: Bloc