Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 12 May
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving
Wed 19 May
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving
Fri 21 May
kl 18:00 - 20:00
konfirmasjon
konfirmasjon
Wed 26 May
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving
Thu 27 May
kl 06:30 - 22:00
Årsmøte
Årsmøte
Mon 31 May
kl 17:00 - 21:00
Årsmøte dans
Årsmøte dans
Tue 1 Jun
kl 17:00 - 21:00
Storfjellet Borettslag.
Storfjellet Borettslag.
Wed 2 Jun
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving
Fri 4 Jun
kl 17:00 - 20:00
lørdagsligaen
lørdagsligaen
Wed 9 Jun
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving
Wed 16 Jun
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 20:00
TINE FOTBALL SKOLE
TINE FOTBALL SKOLE
Wed 23 Jun
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving
Wed 30 Jun
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving
Fri 10 Sep
kl 18:00 - 21:00
Utleid konfirmasjon M S H
Utleid konfirmasjon MSH
Fri 17 Sep
kl 14:30 - 20:00
lørdagsligaen
lørdagsligaen
Fri 15 Oct
kl 18:00 - 20:00
lørdagsligaen
lørdagsligaen
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 5 May
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 4 May
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Fri 30 Apr
kl 18:00 - 20:00
OBOS mini runden
OBOS mini runden   Les mer  
Wed 28 Apr
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 21 Apr
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 20 Apr
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Fri 16 Apr
kl 18:00 - 21:30
lørdagsligaen
lørdagsligaen   Les mer  
Wed 14 Apr
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 13 Apr
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 7 Apr
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 6 Apr
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 31 Mar
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 30 Mar
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 24 Mar
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 23 Mar
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 17 Mar
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 16 Mar
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 10 Mar
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 9 Mar
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 3 Mar
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 2 Mar
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 24 Feb
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 23 Feb
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årlig fotball møte
Årlig fotball møte   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 16 Feb
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 10 Feb
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 9 Feb
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Sat 6 Feb
kl 10:00 - 19:30
Utleid Paf
Utleid Paf   Les mer  
Sat 6 Feb
kl 10:00 - 19:30
Utleid Paf
Utleid Paf   Les mer  
Wed 3 Feb
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 2 Feb
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 27 Jan
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 26 Jan
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 20 Jan
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 19 Jan
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Fri 15 Jan
kl 15:30 - 17:30
Utleid Dipo
Utleid Dipo   Les mer  
Wed 13 Jan
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 12 Jan
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 6 Jan
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 5 Jan
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleid hjerte av holmlia
Utleid Hjerte av holmlia   Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 17:30 - 13:00
Utleid
Utleid   Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleid
Utleid   Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleid
Utleid   Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleid
Utleid   Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 16:00 - 21:00
Danse forestillingen
Danse forestillingen   Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 17:30 - 20:00
Styremøte Dans
Styremøte Dans   Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 16:30 - 21:00
Danse forestillingen
Danse forestillingen   Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 01:00 - 01:00
Utleid
Utleid   Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleid
Utleid   Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleid
Utleid   Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 16:00 - 19:00
Utleid
Utleid   Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 10:00 - 23:00
Utleid
Utleid   Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 14:30 - 16:30
Utleid
Utleid   Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Foreldremøte G11
Holmlia G11 A foreldremøte   Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
foreldremøte HSK G09 R/L
foreldremøte HSK G09 R/L   Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleid
Fotball delkurs 2   Les mer  
Fri 13 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
G2007 foreldremøte
G2007 foreldremøte   Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 16:00 - 22:30
Ungdomsfotballkvelden:
ungdomsfotballkvelden:   Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 17:00 - 21:00
Møte 07/08
Møte 07/08   Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 16:00 - 22:00
Dans - øving
Dans - øving   Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Holmlia AP
Holmlia AP   Les mer  
Levert av IdrettenOnline