Dato Navn
Sat 31 Jul
kl 10:00 - 12:45
Celina Renée Blokhus Strøm - Brudepynt
Sat 31 Jul
kl 10:00 - 12:30
Silje Johnsen - Farge medium/langt
Sat 31 Jul
kl 12:30 - 14:00
Tine Johnsen - Klipp medium/langt hår
Sat 31 Jul
kl 13:00 - 14:00
andreas jakobsen - Klipp kort
Mon 2 Aug
kl 09:15 - 13:15
Lone Hjertaas Jobsen - Balayage med glossing
Mon 2 Aug
kl 14:00 - 15:45
Liss Anne Hansen - Klipp farge kort
Mon 2 Aug
kl 14:15 - 16:00
Lege 1440
Mon 2 Aug
kl 15:45 - 16:30
Kine Slapø - Klipp stripe kort
Tue 3 Aug
kl 09:00 - 13:00
Merethe Rognan Olsen - Striper med glossing
Tue 3 Aug
kl 13:00 - 13:30
Lunch
Wed 4 Aug
kl 09:00 - 09:45
Gisela Berntsen - Klipp føn kort hår
Wed 4 Aug
kl 09:45 - 12:45
Inger-Lise Brun - Farge og striper kort
Wed 4 Aug
kl 10:45 - 12:45
Kristin Pettersen - Klipp farge kort
Thu 5 Aug
kl 09:00 - 19:00
Ferie
Thu 5 Aug
kl 11:30 - 12:00
Jørn Martin - Klipp kort
Fri 6 Aug
kl 09:00 - 16:00
Ferie
Sat 7 Aug
kl 10:00 - 14:00
Ferie
Mon 9 Aug
kl 09:00 - 16:00
Ferie
Tue 10 Aug
kl 09:00 - 16:00
Ferie
Wed 11 Aug
kl 09:00 - 16:00
Ferie
Wed 11 Aug
kl 10:00 - 10:45
Eva Toften - Klipp føn kort hår
Thu 12 Aug
kl 09:00 - 19:00
Ferie
Fri 13 Aug
kl 09:00 - 16:00
Ferie
Sat 14 Aug
kl 10:00 - 10:30
Jonas Torsvik - Klipp kort
Sat 14 Aug
kl 10:30 - 11:00
Jonas Torsvik - Klipp kort
Mon 16 Aug
kl 10:00 - 10:30
Margareth Skare Hangstad - Klipp kort
Mon 16 Aug
kl 11:30 - 12:15
Drude Steiro - Klipp føn kort hår
Mon 16 Aug
kl 12:15 - 14:15
Bente aune - Klipp farge kort
Tue 17 Aug
kl 09:30 - 10:15
Randi Linqvist Hansen - Klipp føn kort hår
Tue 17 Aug
kl 10:30 - 14:00
Ann Pedersen - Farge og striper kort
Wed 18 Aug
kl 10:00 - 11:00
Natalie Benum - Klipp medium/langt h�r
Wed 18 Aug
kl 11:00 - 13:00
Lisbeth Høve - Klipp farge kort
Thu 19 Aug
kl 16:00 - 19:00
Fri
Fri 20 Aug
kl 11:00 - 11:45
Birgith Stenersen - Klipp føn kort hår
Sat 21 Aug
kl 10:00 - 14:00
Christina Ulriksen - Brudepynt og makeup
Mon 23 Aug
kl 09:00 - 16:00
Avspassering
Alvin Bgh
Wed 25 Aug
kl 09:00 - 11:30
Mariann Laneskog - Farge medium/langt
Tue 31 Aug
kl 11:00 - 11:45
Sigrid Stavem - Klipp føn kort hår
Tue 31 Aug
kl 12:00 - 12:45
Wenche Bergsrud - Klipp føn kort hår
Tue 31 Aug
kl 12:45 - 13:30
Wenche Bergsrud - Form farge vipper og bryn
Wed 1 Sep
kl 10:00 - 10:30
Kjell Fagerheim - Klipp kort
Wed 1 Sep
kl 13:00 - 13:45
Eldfrid Karlsen - Klipp føn kort hår
Wed 1 Sep
kl 15:15 - 16:00
Trine P Haugen - Klipp f�n kort h�r
Fri 10 Sep
kl 09:00 - 12:00
Inger Nilsen - Farge og striper kort
Sat 11 Sep
kl 11:30 - 14:00
Alexandra - Farge medium/langt
Wed 15 Sep
kl 09:30 - 13:30
Tine-Lise Blokhus Hansen - Farge og striper medium/langt
Thu 23 Sep
kl 15:30 - 19:30
Marit Brenna Hansen - Farge og striper medium/langt
Sat 16 Oct
kl 10:00 - 12:00
Anne Mette Sandvoll Haugstvedt - Klipp farge kort
Mon 18 Oct
kl 09:00 - 12:00
Inger Nilsen - Farge og striper kort
Thu 2 Dec
kl 15:00 - 19:00
Renate Isaksen - Farge og striper medium/langt
Thu 2 Dec
kl 15:00 - 16:00
Renate Isaksen - Klipp medium/langt hår
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 12 May
kl 09:00 - 11:30
Annette Ellingsen - Farge medium/langt
  Les mer  
Tue 11 May
kl 15:30 - 15:45
Merete Nydal - Pannelugg
  Les mer  
Tue 11 May
kl 13:00 - 16:00
Eldfrid Karlsen - Klipp stripe kort
  Les mer  
Tue 11 May
kl 12:45 - 14:00
Helsestasjon 1300 Vincent
  Les mer  
Tue 11 May
kl 11:00 - 12:00
Jeanett Leiknes - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 11 May
kl 10:00 - 13:00
Tonje Angell - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Mon 10 May
kl 15:15 - 17:15
Margareth Pettersen - Klipp farge kort
  Les mer  
Mon 10 May
kl 14:15 - 15:15
Øyelege 1430
  Les mer  
Mon 10 May
kl 13:30 - 16:00
Tommy Elde - Klipp stripe kort
  Les mer  
Mon 10 May
kl 12:15 - 13:15
Vanja Toften - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 10 May
kl 11:45 - 12:15
Ann-Brita Gregersen - Klipp kort
  Les mer  
Mon 10 May
kl 11:00 - 11:45
Berit Benjaminsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 10 May
kl 10:00 - 13:30
Siri Margrete Bastiansen - Striper med glossing
  Les mer  
Sat 8 May
kl 12:00 - 12:30
Torunn Haagensen - Klipp kort
  Les mer  
Sat 8 May
kl 11:30 - 12:00
Samuel Roness - Klipp kort
  Les mer  
Sat 8 May
kl 11:00 - 11:30
Einar Sørensen - Klipp kort
  Les mer  
Sat 8 May
kl 10:30 - 11:00
Arild Hansen - Klipp kort
  Les mer  
Sat 8 May
kl 10:00 - 10:30
Ole Jørgen Grindvik - Klipp kort
heia :-)   Les mer  
Fri 7 May
kl 13:00 - 16:00
Siv Johannesen - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Fri 7 May
kl 12:15 - 16:00
Tiril Aas - Striper med glossing
  Les mer  
Fri 7 May
kl 11:45 - 12:15
Lunch
  Les mer  
Fri 7 May
kl 09:00 - 13:00
Rikke Lagesen - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Fri 7 May
kl 09:00 - 11:00
Inger Nilsen - Klipp farge kort
  Les mer  
Thu 6 May
kl 17:00 - 17:45
Ann Elise Karoliussen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Thu 6 May
kl 14:30 - 15:00
Marius Kristian Olsen - Klipp kort
  Les mer  
Thu 6 May
kl 14:00 - 14:30
Eirik - Klipp kort
  Les mer  
Thu 6 May
kl 13:15 - 14:00
Lunsj
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:45 - 13:15
Bendik Sæther - Klipp kort
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:30 - 12:45
Rune Herteig - Maskinklipp
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:00 - 16:00
Siri Margrete Bastiansen - Balayage med glossing
  Les mer  
Thu 6 May
kl 11:15 - 11:45
Stig Iversen - Klipp kort
  Les mer  
Thu 6 May
kl 09:00 - 12:30
Celina Renée Blokhus Strøm - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Wed 5 May
kl 15:45 - 16:00
Jack Lange - Maskinklipp
  Les mer  
Wed 5 May
kl 14:30 - 15:15
Inger Reinholdsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 5 May
kl 13:00 - 13:30
Lunch
  Les mer  
Wed 5 May
kl 13:00 - 13:30
Lunsj
  Les mer  
Wed 5 May
kl 12:00 - 12:45
Bente aune - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 5 May
kl 11:30 - 11:45
Åse Johansen - Pannelugg
  Les mer  
Wed 5 May
kl 10:30 - 11:15
Laila Johansen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 5 May
kl 10:00 - 10:45
Margareth Waage - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 4 May
kl 16:00 - 19:00
Edel Lyngra-Søberg - Striper medium/langt
  Les mer  
Tue 4 May
kl 15:15 - 16:00
Gerd Willassen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 4 May
kl 13:00 - 15:15
Wenche Bergsrud - Klipp farge kort
  Les mer  
Tue 4 May
kl 09:30 - 12:30
Vibeke Nyrud - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Tue 4 May
kl 09:00 - 13:00
Kine Jensen - Striper med glossing
  Les mer  
Mon 3 May
kl 13:00 - 15:30
Gerd Pedersen - Farge medium/langt
  Les mer  
Mon 3 May
kl 11:45 - 13:00
Legetime
  Les mer  
Mon 3 May
kl 11:45 - 12:15
Lunsj
  Les mer  
Mon 3 May
kl 09:30 - 10:15
Ellinor Benjaminsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 3 May
kl 09:00 - 09:30
Vidar Jønsson - Klipp kort
  Les mer  
Sat 1 May
kl 10:00 - 14:00
Fridag
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 14:00 - 16:00
May Helen Johnsen - Klipp stripe kort
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 14:00 - 16:00
Anne Mette Sandvoll Haugstvedt - Klipp farge kort
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 12:15 - 12:45
Lunch
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 12:00 - 13:15
Vibeke Nyrud - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 11:00 - 12:00
Charlotte Soza Teigen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 09:00 - 11:00
Berith Bang - Klipp stripe kort
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 16:15 - 16:45
Geir Morten Rist - Klipp kort
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 15:45 - 16:15
Irene Bastiansen - Klipp kort
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 15:00 - 15:30
Ingar - Klipp kort
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 15:00 - 18:00
Inger Merete Elven - Farge medium/langt
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 13:15 - 13:45
Lunch
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 13:00 - 13:30
Karl Behrens - Klipp kort
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 12:15 - 13:00
Åse Johansen - Klipp f�n kort h�r
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 11:15 - 12:15
Valborg Rasmussen - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 10:30 - 11:45
Gisela Berntsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 16:00 - 16:30
Sondre Lange - Klipp kort
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 16:00 - 18:00
Therese Lund - Striper medium/langt
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 15:30 - 16:00
Ludvik Andreas - Klipp kort
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 13:15 - 14:00
Ann Karin Steffensen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 12:30 - 15:30
Ann Karin Nikolaisen - Farge og striper kort
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 12:15 - 12:45
Lunsj
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 10:45 - 11:30
Kjell Fagerheim - Klipp kort
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 10:30 - 13:30
Hege Monica Eskedal - Farge og striper kort
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 10:00 - 10:45
Gerd Kaljord - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 16:00 - 16:15
Victor Nicolaisen - Maskinklipp
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 14:00 - 14:15
Brynjard Ulvøy - Maskinklipp
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 13:00 - 16:00
Malene Nord Paulsen - Klipp farge kort
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 10:00 - 13:00
Tone-Merethe jenssen - Farge medium/langt
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 09:15 - 09:45
Geir Johnsen - Klipp kort
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 15:30 - 16:00
Martin Arntzen - Klipp kort
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 14:15 - 15:15
Unni Simonsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 13:30 - 14:15
Helsestasjon Vincent 1340
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 12:30 - 15:30
June Rognan - Klipp stripe kort
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 12:00 - 13:00
Siri Randers Person - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 10:30 - 12:15
Lillian Svartsund - Farge og striper kort
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 09:00 - 10:30
Møte
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 09:00 - 10:30
Møte
  Les mer  
Sat 24 Apr
kl 12:00 - 13:00
Vilje Eline Jore - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 15:00 - 15:30
Sture Isaksen - Klipp kort
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 14:00 - 16:00
Henriette Bøe - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 12:45 - 13:15
Lunch
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 12:15 - 13:15
Gunnveig Tangen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 11:45 - 12:15
Lunsj
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 11:00 - 11:45
Vigdis Amundsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 10:15 - 11:00
Sissel Tessem - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 09:45 - 10:15
Steve Holm - Klipp kort
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 09:00 - 10:15
Gerd withdahl - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 16:30 - 19:00
Hanne Uhre - Striper med glossing
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 14:00 - 16:30
Gerd Ellen Olufsen - Klipp stripe kort
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 12:45 - 13:15
Lunch
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 12:15 - 12:45
Ulf Fjellvang - Klipp kort
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 11:45 - 12:15
Lunsj
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 11:30 - 12:15
Else Andreaseen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 09:00 - 16:00
Sykt barn
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 08:00 - 11:30
Lill Bente Holan - Farge medium/langt
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 13:30 - 16:00
Anniken Jensen - Balayage med glossing
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 12:00 - 13:30
Christina Ulriksen - Prøvetime brud
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 12:00 - 12:30
Lunsj
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 11:00 - 12:00
Karin Bøe - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 10:00 - 11:00
Kine Renee Bøe - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 13:00 - 15:30
Guro Eidissen - Farge medium/langt
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 12:45 - 14:00
Henriette Johansen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 12:00 - 12:45
Karin Pettersen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 12:00 - 13:00
Gunnhilde Mathiassen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 13:00 - 13:30
Audun Aanes-Stranda - Klipp kort
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 12:45 - 16:15
Maiken Nicolaisen - Striper med glossing
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 12:00 - 12:45
Drude Steiro - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 10:15 - 10:30
Karina Solhaug - Maskinklipp
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 09:15 - 09:45
Jannike Andreassen - Pannelugg
Hei. Kan du ordne litt på luggen? Når håret er…   Les mer  
Sat 17 Apr
kl 11:00 - 14:00
Karina klo jenssen - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Sat 17 Apr
kl 10:00 - 10:30
Kristin Johnsen - Klipp kort
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 15:30 - 16:00
Frida Edvardsen Novstad - Klipp kort
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 14:00 - 17:00
Lena Lind-Hansen - Striper medium/langt
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 13:15 - 14:00
May Torset - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 12:15 - 12:45
Lunsj
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 12:00 - 12:45
Synnøve Olsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 12:00 - 12:15
Rune Nilssen - Maskinklipp
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 11:00 - 12:00
Natalie Benum - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 09:15 - 10:30
Jannike Andreassen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 18:00 - 21:30
Barbro Sjøveian - Striper med glossing
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 17:00 - 17:45
Marina Reinås Johansen - Klipp f�n kort h�r
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 16:15 - 16:45
AVL - Klipp kort
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 16:00 - 18:00
Nadia sørensen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 15:30 - 16:00
Per Rydheim - Klipp kort
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 15:00 - 16:00
Jeanett Paulsen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 13:30 - 13:45
Fri
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 13:15 - 13:45
Lunsj
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 12:30 - 12:45
Tina Hansen - Kuring av h�r
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 12:00 - 13:00
Tina Hansen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 09:30 - 13:00
Jannicke Fjellvang - Striper med glossing
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 09:30 - 12:00
Line lidahl - Farge medium/langt
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 00:00 - 02:30
Line lidahl - Farge medium/langt
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 00:00 - 03:30
Jannicke Fjellvang - Striper med glossing
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 00:00 - 03:30
Jannicke Fjellvang - Striper med glossing
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 14:00 - 16:00
Eilena Chrisa Arntzen - Klipp farge kort
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 13:30 - 14:00
Lars Arntzen - Klipp kort
Klippes rett før mamma 👍😊   Les mer  
Wed 14 Apr
kl 10:00 - 13:30
Tine-Lise Blokhus Hansen - Farge medium/langt
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 10:00 - 15:30
Fri
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 09:00 - 09:30
Morten Edvardsen Nilsen - Klipp kort
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 15:00 - 16:00
Trine Haugen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 11:00 - 11:30
Ernst Jenssen - Klipp kort
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 10:00 - 13:00
Kjerstin Verlo - Farge og striper kort
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 09:00 - 10:00
Adwice
Adwice   Les mer  
Tue 13 Apr
kl 09:00 - 10:00
Adwice
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 15:00 - 15:45
Drude Holand - Klipp føn kort hår
Stuss og gradering   Les mer  
Mon 12 Apr
kl 14:00 - 16:00
Marita Andersen - Klipp farge kort
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 12:15 - 12:45
Lunsj
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 12:00 - 12:15
Elisabeth Øyan Hansen - Pannelugg
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 11:30 - 15:00
Lena Lind-Hansen - Balayage med glossing
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 11:30 - 12:00
Margrethe Dahl - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 10:15 - 11:00
Møte
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 10:15 - 11:00
Møte
  Les mer  
Sat 10 Apr
kl 13:15 - 14:00
Christer Vangen - Skjegg
  Les mer  
Sat 10 Apr
kl 12:15 - 12:45
Frode Henriksen - Klipp kort
  Les mer  
Sat 10 Apr
kl 10:00 - 12:15
Ann-Brita Gregersen - Klipp farge kort
  Les mer  
Fri 9 Apr
kl 15:00 - 16:00
Fri
  Les mer  
Fri 9 Apr
kl 13:30 - 16:00
Minna Henningsen - Farge medium/langt
  Les mer  
Fri 9 Apr
kl 13:00 - 13:30
Per Olav Jore - Klipp kort
  Les mer  
Fri 9 Apr
kl 12:00 - 12:45
Heidi Vedal Strand - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Fri 9 Apr
kl 11:30 - 12:00
Lunsj
  Les mer  
Fri 9 Apr
kl 09:00 - 09:30
Thomas Stigen - Klipp kort
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 17:00 - 19:00
Fri
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 15:45 - 17:00
Marit Brenna Hansen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 15:15 - 15:45
Gry Roness - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 12:45 - 13:30
Wenche Lauritsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 12:00 - 12:30
Lunsj
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 11:15 - 12:00
Torill Nilsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 11:00 - 13:30
Merete Lien - Klipp stripe kort
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 10:45 - 11:15
Karina Solhaug - Klipp kort
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 10:00 - 10:30
Hanne Prytz - Klipp kort
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 09:00 - 09:30
Marius Remen-Hansen - Klipp kort
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 15:00 - 16:00
Irene Bastiansen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 12:45 - 13:15
Lunsj
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 11:45 - 12:45
Bodil Johnsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 11:00 - 11:45
Arne Fure - Klipp kort
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 11:00 - 15:00
Merethe Rognan Olsen - Striper med glossing
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 10:30 - 11:00
Frank Johansen - Klipp kort
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 10:00 - 11:00
Raghnild Skog - Klipp medium/langt h�r
Ønsker en ny og fresh hårfrisyre. Vil gjerne ha…   Les mer  
Wed 7 Apr
kl 09:00 - 09:30
Jørgen Rasmussen - Klipp kort
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 15:15 - 16:00
Solveig Østingsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 14:45 - 15:15
Kathrine Antonsen - Klipp kort
Barneklipp   Les mer  
Tue 6 Apr
kl 14:00 - 15:00
Stine Karoliussen - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 13:30 - 14:00
Lunsj
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 12:45 - 13:30
Jonas Pettersen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 12:00 - 14:00
Elin Høve - Klipp farge kort
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 12:00 - 12:45
Jonas Pettersen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 10:00 - 11:00
Ann-Lisbeth Holm - Klipp medium/langt hår
Barneklipp - langt hår som skal tynnes og stusses   Les mer  
Tue 6 Apr
kl 09:30 - 10:00
Robin Toften - Klipp kort
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 09:00 - 09:30
Robin Toften - Skjegg
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline