Holmlia SK - Dans & ballett

Holmlia SK - Dans & ballett


Dato Navn
Søn 20 Okt
kl 09:00 - 16:00
D-Stevne
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Dressur   Vestringbygda
Søn 20 Okt
kl 10:00 - 13:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 20 Okt
kl 10:00 - 18:00
Jenteturnering til inntekt for rosa sløyfe
Sunde Innebandyklubb   Innebandy   Kvernevikhallen
Påmeldingsfrist: 13. Okt 2019
Jente turnering til inntekt for rosa…
Søn 20 Okt
kl 10:00 - 12:00
Hurtigpistol Fin og Grov
Hamar Sportsskytterklubb (HSK)   Skyting   Ankerskogen Åpent stevnePåmelding på…
Søn 20 Okt
kl 11:30 - 15:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Søn 20 Okt
kl 12:15 - 19:45
H3 GHK -BI. K4 GHK - Florø2 og GHK - Florø 3
Gloppen Handballklubb   Handball   Trivselshallen Seriekamp for 3.div herrar og serieopning for…
Søn 20 Okt
kl 13:00 - 15:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Søn 20 Okt
kl 15:00 - 18:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 20 Okt
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 20 Okt
kl 16:00 - 20:30
5-side fotballserie
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 4. Okt 2019
Bli med på Innefotball 5-side - futsal!Vi…
Søn 20 Okt
kl 18:00 - 19:30
TSI Kajakkpolo
Tromsøbadet   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 20 Okt
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Man 21 Okt
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica Spend your time as you wish, either doing solo…
Man 21 Okt
kl 10:30 - 13:00
Trening på dagtid m/åpen kiosk
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 10.30-11.30 Sterk og stødig Trenger…
Man 21 Okt
kl 14:30 - 16:30
Inkluderende idrett
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Gratis lavterskel tilbud for barn i…
Man 21 Okt
kl 16:00 - 17:30
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal   For mer informasjon om denne treningen,…
Man 21 Okt
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 21 Okt
kl 16:30 - 18:30
Bedrifts o-løp 2019 - løp 18
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Lunderød 42 Parkering og samlingsplass ved Asdal skole. Dette…
Man 21 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 21 Okt
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 21 Okt
kl 17:30 - 22:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 21 Okt
kl 17:30 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 21 Okt
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 21 Okt
kl 18:00 - 20:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 21 Okt
kl 18:00 - 20:00
Volleyballserie
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Stadionveien 5 Når: Oktober - mars/aprilHvor: Kampene…
Man 21 Okt
kl 18:00 - 19:00
Boklansering: Hils alle og si at jeg lever
  Grenselandmuseet Norsk okkupasjonshistorie fra hittil ukjente…
Man 21 Okt
kl 18:15 - 19:15
Intervalltrening løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6 Løpetrening for de fleste nivåer,…
Man 21 Okt
kl 19:00 - 20:30
Boogie Woogie 1
OSI Dans   Dans   Møllergata 6 Startdato 19. august - sluttdato 21. oktober
Man 21 Okt
kl 19:00 - 23:00
Innendørsserien i Fotball Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Trondheim Spektrum, Klostergata 90 Innendørsfotball er en stadig…
Man 21 Okt
kl 19:00 - 22:00
TSI Basketak
Aerobicsalen Kraft 1   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 21 Okt
kl 19:00 - 20:15
TSI Dansademika
Gruppetreningssalen Kraft 2   Dans   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 21 Okt
kl 20:00 - 22:00
TSI Karate
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Man 21 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie i LSK-Hallen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Leiraveien 2 Merk! Påmeldingsfristen er utvidet til 30.…
Man 21 Okt
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Man 21 Okt
kl 20:30 - 22:00
Boogie Woogie 2
OSI Dans   Dans   Møllergata 6
Påmeldingsfrist: 21. Okt 2019
Startdato 26. august - sluttdato 21. oktober
Man 21 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Man 21 Okt
kl 21:00 - 01:00
Innendørsserie i 5er-fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Påmeldingsfrist: 18. Okt 2019
Innendørsserie 2019-2020Harstad…
Tir 22 Okt
kl 11:00 - 13:00
Gågruppe
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Å gå tur er noe av det beste vi kan…
Tir 22 Okt
kl 16:00 - 17:30
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 22 Okt
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Tir 22 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 14:00
Åpningsturnering
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 85 Bowlingutvalget på Romerike inviterer til…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 1.løp Dømmesmoen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fjæreveien 35 Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 19:00
Sparebanken Sør - Skikarusellen - Renn #6 Rulleski
Kristiansand   Ski   Sjette renn i årets Sparebanken Sør…
Tir 22 Okt
kl 17:30 - 19:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 1   Basket   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 22 Okt
kl 18:00 - 22:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 22 Okt
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Påmeldingsfrist: 22. Okt 2019
Dynamiske yogabevegelser i rolig tempo med fokus…
Tir 22 Okt
kl 18:00 - 19:30
Premieutdeling, ABIK Løpskarusell
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Hurdalsgata 23 Velkommen til premieutdeling i lokalene til…
Tir 22 Okt
kl 18:00 - 21:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 22 Okt
kl 18:30 - 20:00
Trening
Hemnes IL G12   Fotball  
Tir 22 Okt
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 9
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Niende løp i Springkarusellen 2019. Du kan…
Tir 22 Okt
kl 19:00 - 22:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 22 Okt
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…
Tir 22 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 22 Okt
kl 19:30 - 20:45
TSI Dansademika
Gruppetreningssalen Kraft 2   Dans   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 22 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Tir 22 Okt
kl 20:00 - 21:45
Organised drills
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica This session is reserved to practice various…
Tir 22 Okt
kl 21:00 - 23:00
Advanced training
  Eikenga 4
Tir 22 Okt
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Tir 22 Okt
kl 21:00 - 23:00
Beginner+ training
  Eikenga 4
Tir 22 Okt
kl 21:00 - 23:00
New beginner training
  Eikenga 4
Ons 23 Okt
kl 09:45 - 13:00
Trening på dagtid m/åpen kiosk
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 09.45-10.15 Yoga for godt voksne (Enjoyballroom)…
Ons 23 Okt
kl 16:00 - 18:00
Telenor Games: Bowling
Telenor BIL - Trondheim   Bowling   Tradisjon tro holder vi på Bowling som en…
Ons 23 Okt
kl 16:00 - 19:15
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Ons 23 Okt
kl 16:00 - 17:30
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 23 Okt
kl 16:00 - 20:00
oppstart allidrett 1 klasse
Melhus IL - Allidrett   Høyeggen skole
Ons 23 Okt
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 23 Okt
kl 17:30 - 20:30
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Ons 23 Okt
kl 18:00 - 20:30
Hyggekveld/Sesongavslutning
Bodil Frydenlund   Annet   Vollbo Hyggekveld høst 19.docx
Ons 23 Okt
kl 18:00 - 20:00
Sesongavslutning natt-løp
Ål IL - Orientering   Orientering   Sesongen avsluttes med nattløp på…
Ons 23 Okt
kl 18:00 - 20:00
Test for påmelding
Per Markus Edvardsen   asd
Ons 23 Okt
kl 18:00 - 19:00
Forfattarbesøk: Ingunn Røyset
  Øyna 1 Onsdag 23. oktober klokka 18.00 kjem forfattaren…
Ons 23 Okt
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 23. oktober kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 23 Okt
kl 19:00 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Ons 23 Okt
kl 19:00 - 20:30
TSI SURK
Tromsøbadet   Annet   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 23 Okt
kl 19:00 - 20:30
Sekretariats kur
  Øraker skole samlingssal
Ons 23 Okt
kl 20:00 - 21:00
Gratis basistrening for medlemmer
Utleira IL   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Basistrening har fokus på styrke,…
Ons 23 Okt
kl 20:15 - 21:30
West Coast Swing 3
OSI Dans   Dans   Møllergata 6 Startdato 22. august - sluttdato 23. oktober
Ons 23 Okt
kl 20:30 - 21:45
Standard & Latin 1
OSI Dans   Dans   Sandakerveien 116 Startdato 21. august - sluttdato 23. oktober
Ons 23 Okt
kl 20:30 - 22:00
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 23 Okt
kl 20:30 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 23 Okt
kl 21:30 - 23:00
TSI Ishockey
Tromsø ishall   Ishockey   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 16:00 - 19:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 16:00 - 19:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 16:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 24 Okt
kl 17:00 - 18:00
Friidrettstrening
Kalandseid IL - Friidrett   Friidrett   Friidrettstrening 1.-7. klasse. 
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Nedre Dalgate Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 2, 24.-25. oktober
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr…
Tor 24 Okt
kl 18:30 - 19:45
TSI Dansademika
Aerobicsalen Kraft 1   Dans   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 19:00 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Tor 24 Okt
kl 19:00 - 21:30
Lansering: Hele året i kjoler
  Julie Eges gate 6 Velkommen til boklansering og mannekengoppvisning…
Tor 24 Okt
kl 19:15 - 21:30
Cubansk Salsa 1
OSI Dans   Dans   Trimveien 4 Startdato 22. august - sluttdato 24. oktober
Tor 24 Okt
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er på…
Tor 24 Okt
kl 20:00 - 21:30
TSI TRULLE
Tromsøbadet   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Tor 24 Okt
kl 20:30 - 22:00
TSI Ultimate
Parketten Kraft 2   Annet   For mer informasjon om denne treningen, se…
Tor 24 Okt
kl 20:30 - 22:00
TSI SURK
Tromsøbadet   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 20:30 - 21:45
Cubansk Salsa 3
OSI Dans   Dans   Trimveien 4 Startdato 22. august - sluttdato 24. oktober
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
Advanced Training
  Eikenga 4
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
Beginner+ training
  Eikenga 4
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
New beginner training
  Eikenga 4
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 25 Okt
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica Spend your time as you wish, either doing solo…
Fre 25 Okt
kl 14:00 - 22:00
Tur til Lyngdal
Øyvind Sigmundson Schøyen   Kajakk   Oskar har sagt seg villig til å vise oss de…
Fre 25 Okt
kl 15:00 - 15:00
Storm-Trening
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Dressur   Stasjonsgoto 43 Det nærmer seg slutten på sesongen og…
Fre 25 Okt
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Fre 25 Okt
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 2   Basket   For mer informasjon om denne treningen,…
Fre 25 Okt
kl 16:30 - 18:00
Cubansk Salsa 2
OSI Dans   Dans   Trimveien 4 Startdato 23. august - sluttdato 25. oktober
Fre 25 Okt
kl 17:30 - 20:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Fre 25 Okt
kl 18:00 - 20:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Fre 25 Okt
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 12
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 17. Okt 2019
Påmelding for Gutter 12 (f. 2007)Fredag 25.…
Fre 25 Okt
kl 18:00 - 20:00
5 Things to Avoid While Preparing For IIT
  Arrangement   Australia You might have heard that 'prevention is…
Fre 25 Okt
kl 18:00 - 20:00
Rema 1000 Skjærgårdscup 2019
Langesund IF - Fotball   Fotball   Skjærgårdshallen Rema 1000 Skjærgårdscup er en…
Lør 26 Okt
kl 00:00 - 23:30
[Team series T1]: Serierunde 1 / Series round 1
Badminton   Badminton  
Lør 26 Okt
kl 08:00 - 18:00
Zorro Cup 2
Oslo Fekteklub   Kampsport   Hovseterhallen, Hovseterveien 74 Ungdomsseriens stevne nr. 2, arrangers…
Lør 26 Okt
kl 08:30 - 18:00
Klubbtur til Rush Drammen
Ål IL - Alpint   Annet   Hei og Hopp😁Her kommer litt…
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 19:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 6
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 16. Okt 2019
Påmelding for Jenter 6 (f.…
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 19:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 6
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 16. Okt 2019
Påmelding for Gutter 6 (f.…
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 18:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Påmeldingsfrist: 18. Okt 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 18:30
Uke 43: Minirunde 2
 
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 18:00
Vestfold Idrettsfestival
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Annet   Husebygrenda 60, Velkommen til årets morsomste turnering for…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 12:30
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 16:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Seljestadhallen
Påmeldingsfrist: 17. Okt 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 17:00
Alta bedriftsfotball 5er turnering
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skoleveien 6
Påmeldingsfrist: 20. Okt 2019
Alta bedriftsfotball – fotballturnering 5er…
Lør 26 Okt
kl 12:30 - 14:00
TSI Karate
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
Lør 26 Okt
kl 14:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Søn 27 Okt
kl 08:00 - 19:00
HA løpsfestival Ottestadstien rundt
Ottestad IL - Ski   HA løpsfestival Ottestadstien Rundt -…
Søn 27 Okt
kl 10:00 - 13:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 27 Okt
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Søn 27 Okt
kl 12:00 - 18:00
Bli kjent tur med OSI friluft - Åpent for ALLE
OSI Friluft   Annet   Heii,Da er det snart klart for første tur…
Søn 27 Okt
kl 12:30 - 13:30
Stange Energi-sprinten
Ottestad IL - Ski   Ottestadhallen, Gubberudvegen 40 Søndag 27. oktober 2019 har Ottestad IL…
Søn 27 Okt
kl 13:00 - 15:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Søn 27 Okt
kl 14:30 - 16:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 27 Okt
kl 15:00 - 18:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 27 Okt
kl 15:00 - 17:00
Kongsvinger - Ski
A-lag   Ishockey   Velkommen til ny seriekamp i Kongshallen!
Søn 27 Okt
kl 16:00 - 18:00
Kamp BLNO K, Ullern-Asker Aliens
  Ullern videregående skole
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 19:30
TSI Kajakkpolo
Tromsøbadet   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 20:00
Vinterserien 2019/2020 - Bibelskolen Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Østerhusmonen 81
Påmeldingsfrist: 2. Okt 2019
Informasjon om serien: 5-er fotballKamp ca.…
Søn 27 Okt
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Man 28 Okt
kl 10:30 - 13:00
Trening på dagtid m/åpen kiosk
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 10.30-11.30 Sterk og stødig Trenger…
Man 28 Okt
kl 14:30 - 16:30
Inkluderende idrett
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Gratis lavterskel tilbud for barn i…
Man 28 Okt
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 28 Okt
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 28 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 28 Okt
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 28 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 28 Okt
kl 19:15 - 20:15
Intervalltrening løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6 Løpetrening for de fleste nivåer,…
Man 28 Okt
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Man 28 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 29 Okt
kl 11:00 - 13:00
Gågruppe
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Å gå tur er noe av det beste vi kan…
Tir 29 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 2.løp Birkenlund
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Heia snuplass Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie innefotball Håkons Hall
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45
Påmeldingsfrist: 14. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Tir 29 Okt
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…
Tir 29 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 29 Okt
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 24. Okt 2019
Kanonballturnering 2Vi ønsker velkommen…
Tir 29 Okt
kl 21:00 - 23:00
Advanced training
  Eikenga 4
Tir 29 Okt
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Tir 29 Okt
kl 22:00 - 00:00
New beginner course
  Eikenga 4
Påmeldingsfrist: 29. Okt 2019
Tir 29 Okt
kl 22:00 - 00:00
Beginner+ training
  Eikenga 4
Påmeldingsfrist: 29. Okt 2019
Ons 30 Okt
kl 09:45 - 13:00
Trening på dagtid m/åpen kiosk
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 09.45-10.15 Yoga for godt voksne (Enjoyballroom)…
Ons 30 Okt
kl 17:30 - 19:30
Bedriftsserie Skyting 19/20
Telemark bedriftsidrettskrets   Skyting   Er du bedriftsidrettslag eller individuell? Begge…
Ons 30 Okt
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 30 Okt
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 30. oktober kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 30 Okt
kl 19:00 - 14:00
Skudeneshavn Internasjonale Litteratur- og Kulturf
  Skudeneshavn Skudeneshavn Internasjonale Litteratur- og…
Ons 30 Okt
kl 19:00 - 21:00
Vintertrening - Brekkåsen idrettsbarnehage
Melhus IL - Orientering   Orientering  
Ons 30 Okt
kl 20:00 - 21:00
Gratis basistrening for medlemmer
Utleira IL   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Basistrening har fokus på styrke,…
Tor 31 Okt
kl 13:00 - 15:00
Demoaktivitet
Ål IL   Speedway   Trondheimsveien 184 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur…
Tor 31 Okt
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 18:00
Friidrettstrening
Kalandseid IL - Friidrett   Friidrett   Friidrettstrening 1.-7. klasse. 
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 31 Okt
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 3, 31.oktober-1.november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 3,…
Tor 31 Okt
kl 18:00 - 22:00
Oktober-treff. Tema: Kropp
  Treff for lesesirkelen vår. Inspirert av…
Tor 31 Okt
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er på…
Tor 31 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tor 31 Okt
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Tor 31 Okt
kl 21:00 - 23:00
New beginner course
  Eikenga 4
Fre 1 Nov
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 2   Basket   For mer informasjon om denne treningen,…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 11
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 22. Okt 2019
Påmelding for Jenter 11 (f. 2008)Fredag 1.…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 12
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 22. Okt 2019
Påmelding for Jenter 12 (f. 2007)Fredag 1.…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 20:00
Haaland Cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   Annet   Haaland Bedriftsidrettslag har igjen den store…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 15:00
Mälarcupen
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 15. Okt 2019
Mälarcupen 2019 - November 1-3Invägning…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 21:00
Test for tid
Per Markus Edvardsen  
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 20:30
Swing-Rock
Geir Midtgard   Dans   Swing-Rock nybegynner kurs, del 1
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 00:00
Senkveld på Stoppen for gutter og jenter 2007
Morten Hansen   Fotball   Nøsteveien 70 Fredag 20. september fra 17.45- ca 20.00…
Fre 1 Nov
kl 19:00 - 20:00
Lagcup i bedriftsbowling
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sør Amfi
Påmeldingsfrist: 13. Sep 2019
Bowlingutvalget ønsker velkommen til…
Fre 1 Nov
kl 19:00 - 22:30
Sesongavslutning
Trollheimen Sykkelklubb   Fest   Brekkøya camping
Påmeldingsfrist: 29. Okt 2019
Trollheimen sykkelklubb inviterer sine medlemmer…
Lør 2 Nov
kl 00:00 - 23:30
[Tournament]: (Frogner) Frøgnerhøna
Badminton   Badminton   Trondheimsvegen 350, 2016 Frogner Information about the tournament can be found…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 19 Okt
kl 14:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Lør 19 Okt
kl 13:00 - 19:00
Seriespill
Senior kvinner   Volleyball   Steinkjerhallen
3.div damer spiller 1.serierunde.Kl 13…   Les mer  
Lør 19 Okt
kl 13:00 - 14:30
WORKSHOP M/ JULIETTE
Unbound Studio   Dans   Schwartz gate 6
WORKSHOP MED JULIETTE…   Les mer  
Lør 19 Okt
kl 10:00 - 15:00
Moaløpet 2019
Moaløpet  
  Les mer  
Lør 19 Okt
kl 10:00 - 18:00
SkedsmoCup 2019
Skedsmo Bryteklubb   Tærud Fjellhall på Skedsmokorset
SKEDSMO BRYTEKLUBB HAR DEN GLEDE Å INVITERE…   Les mer  
Lør 19 Okt
kl 10:00 - 16:00
Camp Øverbygg
Snåsa IL   Ski   Ismenningen Fjellstue
Camp Øverbygg - Barmarkstrening i…   Les mer  
Lør 19 Okt
kl 08:00 - 17:00
SkedsmoCup 2019
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
  Stevne for alle     Sted:…   Les mer  
Tor 17 Okt
kl 20:00 - 23:00
Kanonballserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168
Hvor: Kanonballserien spilles i…   Les mer  
Ons 16 Okt
kl 18:30 - 21:00
Cageball Bedriftsserie Stjørdal
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball  
Vi starter opp ny bedriftsserie i Cageball…   Les mer  
Ons 16 Okt
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved Rå vgs.)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   RU15 (Gamle skolesal)
Beskrivelse: enkle og effektive øvelser…   Les mer  
Tir 15 Okt
kl 21:00 - 22:00
Steinkjer Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Steinkjerhallen
Til høsten starter vi opp…   Les mer  
Tir 15 Okt
kl 18:00 - 20:00
Salg av hettegensere
Tromsøstudentenes IL - Dansademika   Dans  
Vi har fått bestilt inn en hel haug med de…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 21:00 - 23:00
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Moldelivn 80
Finnes det mange aktiviteter som krever mer…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 22:00
Bedriftsbowling Steinkjer 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Steinkjer
Oppstart av Bedriftsbowling på…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Curlingserie 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2
I samarbeid med Hedmarken Curlingklubb…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowling Levanger 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Moan
Høstserien i Bedriftsbowling starter…   Les mer  
Søn 13 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserien 2019/20
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sør Amfi
Laget består av 3 spillere pr. spillekveld,…   Les mer  
Lør 12 Okt
kl 10:00 - 15:00
Innebandy: Serien 19/20
Østfold bedriftsidrettskrets   Innebandy   Torsnesveien 12
Innebandyserien…   Les mer  
Man 7 Okt
kl 15:00 - 17:00
Åsen og Øvrelid Akademiet
Førde IL - Fotball   Fotball   Hafstadparken
         …   Les mer  
Fre 4 Okt
kl 18:00 - 20:00
Skytekurs
Stor-Oslo Skyteklubb   Skyting   Haavard Martinsensvei 5
Du finner klubbens kurs hos…   Les mer  
Tor 3 Okt
kl 18:30 - 20:30
Skyting Stjørdal
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Skyting   Haraldreina Skole
BeskrivelseSkytinga på Stjørdal er i…   Les mer