Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tir 21 Mai
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Langhus 2
  Hundejordet kg 5er D
Tir 21 Mai
kl 17:30 - 18:29
Lambertseter Hvit - Holmlia 2
  Lambertseter kg 5er A
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Kolbotn C
  Hundejordet kg 5er C
Tir 21 Mai
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Bækkelaget
  Lusetjern kunstgress
Tir 21 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - Bøler Ulver
  Lusetjern kg 7er
Tir 21 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Vollen
  Lusetjern kunstgress
Tir 21 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Vollen
  Lusetjern kunstgress
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 18:59
Klemetsrud 2 - Holmlia 3
  Mortensrud kunstgress nedre 5er A
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 1 - Fagerstrand G10 7er C
  Lusetjern kg 7er
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 20:09
Bøler Ørner - Holmlia 2
  Haraløkka kunstgress 2 7er B
Ons 22 Mai
kl 19:10 - 20:29
Holmlia - Huk
  Lusetjern kunstg. 9er A
Ons 22 Mai
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 1 - Lambertseter 1
  Lusetjern kunstg. 9er B
Ons 22 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Ski 2
  Lusetjern kunstgress
Ons 22 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Ski 2
  Lusetjern kunstgress
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J9 - Ljan Hvit
  Hundejordet kg 5er C
Tor 23 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 5 - Abildsø
  Lusetjern kg 7er
Tor 23 Mai
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Vålerenga
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tor 23 Mai
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Vålerenga
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tor 23 Mai
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Nesodden
  Holmlia KG 7er
Fre 24 Mai
kl 18:30 - 19:49
Abildsø - Holmlia 2
  Abildsø kunstg. 9er A
Lør 25 Mai
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Abildsø
 
Lør 25 Mai
kl 17:00 - 18:39
Bærums Verk Hauger - Holmlia
  Hauger kunstgress
Søn 26 Mai
kl 15:00 - 15:59
Holmlia Hallager 2 - Frigg Grønn
  Hundejordet kg 5er C
Søn 26 Mai
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 1 - Langhus 1
  Hundejordet kg 5er C
Søn 26 Mai
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - Bærum 2
  Lusetjern kunstgress
Søn 26 Mai
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - Bærum 2
  Lusetjern kunstgress
Man 27 Mai
kl 19:00 - 20:09
Lille Tøyen 2 - Holmlia 2
  Bjølsenfeltet 7er C
Man 27 Mai
kl 19:10 - 20:19
Rustad Hvit - Holmlia 2
  Rustad 7er A
Man 27 Mai
kl 19:45 - 20:54
Holmlia - Øvrevoll Hosle
  Holmlia KG 7er
Man 27 Mai
kl 20:15 - 21:54
Ready 3 - Holmlia 2
  Gressbanen kunstgress
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 18:59
KFUM 3 - Holmlia J9
  Ekeberg 13 5er
Tir 28 Mai
kl 18:45 - 20:04
Ski - Holmlia
  Ski kunstgress 2 9er A
Tir 28 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - KFUM 7
  Holmlia KG 7er
Tir 28 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
  Lusetjern kunstgress
Tir 28 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
  Lusetjern kunstgress
Tor 30 Mai
kl 20:15 - 21:54
Bærums Verk Hauger - Holmlia
  Gommerud kunstgress
Lør 1 Jun
kl 15:00 - 16:19
Ullern - Holmlia
 
Søn 2 Jun
kl 15:00 - 15:59
Oppsal 8 - Holmlia Hallager 2
  Trasop kunstgress 5er
Søn 2 Jun
kl 17:00 - 18:19
Holmlia - Langhus 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
Søn 2 Jun
kl 17:00 - 18:19
Holmlia - Langhus 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
Søn 2 Jun
kl 17:30 - 18:29
KFUM 6 - Holmlia 2
  Ekeberg 9 5er
Søn 2 Jun
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - Bøler
  Lusetjern kunstgress
Søn 2 Jun
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - Bøler
  Lusetjern kunstgress
Man 3 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - KFUM 2
  Holmlia KG 7er
Man 3 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ljan 3 - Holmlia Tigers
  Ekeberg 18 7er
Man 3 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - KFUM 2
  Holmlia KG 7er
Man 3 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Sagene 2
  Lusetjern kunstgress
Man 3 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Sagene 2
  Lusetjern kunstgress
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 3 - Nordstrand 3
  Hundejordet kg 5er C
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 17:59
Ski Blå - Holmlia Hallager 1
  Ski kunstgress 5er
Tir 4 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ljan Blå - Holmlia 1
  Ekeberg 12 5er
Tir 4 Jun
kl 18:00 - 18:59
Bøler Gul - Holmlia 1
  Haraløkka 5er 16
Tir 4 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Teisen G2009
  Lusetjern kg 7er
Tir 4 Jun
kl 19:10 - 20:29
Holmlia - Oppsal 2
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tir 4 Jun
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 2 - Vålerenga 5
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tir 4 Jun
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 2 - Vålerenga 5
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tir 4 Jun
kl 20:15 - 21:54
Asker 2 - Holmlia
  Føyka kunstgress
Tir 4 Jun
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Klemetsrud
  Lusetjern kunstgress
Ons 5 Jun
kl 18:55 - 20:14
Lille Tøyen - Holmlia
  Caltexløkka 9er
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 20:09
Grei N Hvit - Holmlia 4
  Kalbakken kunstgress 2 7er B
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 20:09
Kråkstad 2 - Holmlia 1
  Kråkstad kgb sør 7er A
Ons 5 Jun
kl 20:30 - 21:59
Vestli - Holmlia
  Jesperudjordet kunstgress
Tor 6 Jun
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Bækkelaget 4
  Hundejordet kg 5er C
Tor 6 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ski 2 - Holmlia J9
  Ski kunstgress 5er
Tor 6 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - KFUM 7
  Hundejordet kg 5er C
Tor 6 Jun
kl 18:55 - 20:14
Bækkelaget - Holmlia
  Ekeberg kunstgress 2 9er B
Tor 6 Jun
kl 20:15 - 21:54
Grorud - Holmlia
  Grorud match kunstgress
Fre 7 Jun
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Manglerud Star
  Holmlia KG 7er
Lør 8 Jun
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Hasle-Løren
 
Søn 9 Jun
kl 18:09 - 19:18
Oppsal 3 - Holmlia 5
  Trasop kunstgress 7er
Man 10 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ullern 3
  Lusetjern kunstgress
Man 10 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ullern 3
  Lusetjern kunstgress
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 17:59
Kolbotn D - Holmlia 3
  Vassbonn kunstgress 5er B
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 17:59
Ljan Hvit - Holmlia 2
  Ekeberg 13 5er
Tir 11 Jun
kl 17:30 - 18:29
Holmlia 1 - Oppegård Leopard 4
  Hundejordet kg 5er D
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 18:59
Nesodden 1 - Holmlia 5
  Nesoddbanen KG 5er A
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 19:09
Holmlia 5 - KFUM 1
  Lusetjern kg 7er
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 19:09
Skeid Gaupene - Holmlia 2
  Nordre Åsen 2 kg 7er D
Tir 11 Jun
kl 18:45 - 20:04
Nordstrand 4 - Holmlia 2
 
Tir 11 Jun
kl 18:45 - 20:04
Oppegård - Holmlia
  Østre Greverud kg 9er B
Tir 11 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Klemetsrud 3
  Holmlia KG 7er
Tir 11 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Abildsø G11
  Lusetjern kg 7er
Tir 11 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Klemetsrud 3
  Holmlia KG 7er
Tir 11 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
  Lusetjern kunstgress
Tir 11 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
  Lusetjern kunstgress
Ons 12 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 1 - Oppegård YoungBoys4
  Lusetjern kg 7er
Ons 12 Jun
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Grei 2
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tor 13 Jun
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Hallager 1 - Oppegård Leopard 1
  Hundejordet kg 5er D
Tor 13 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J9 - Oppegård tigrene 1
  Hundejordet kg 5er C
Tor 13 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - Manglerud Star 3
  Lusetjern kg 7er
Tor 13 Jun
kl 19:30 - 20:49
KFUM - Holmlia
  Ekeberg 21 9er
Tor 13 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Heming
  Lusetjern kunstgress
Tor 13 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Heming
  Lusetjern kunstgress
Tor 13 Jun
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Bjørndal
  Holmlia KG 7er
Fre 14 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Frigg
  Holmlia KG 7er
Lør 15 Jun
kl 16:00 - 17:19
Skeid - Holmlia
 
Søn 16 Jun
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 2 - Frigg Vert
  Hundejordet kg 5er C
Søn 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J9 - Oppsal 1
  Hundejordet kg 5er C
Man 17 Jun
kl 18:00 - 18:59
Oppegård Ninjaene 2 - Holmlia 5
  Østli Skole 7er kunstgress 5er A
Man 17 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Nordby 2
  Holmlia KG 7er
Man 17 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Nordby 2
  Holmlia KG 7er
Man 17 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Lyn 1896 FK 2
  Lusetjern kunstgress
Man 17 Jun
kl 20:15 - 21:54
Fjellstrand 2 - Holmlia 2
 
Man 17 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Lyn 1896 FK 2
  Lusetjern kunstgress
Tir 18 Jun
kl 17:00 - 17:59
Kolbotn G - Holmlia 2
  Vassbonn kunstgress 5er A
Tir 18 Jun
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Hallager 1 - Kolbotn D
  Hundejordet kg 5er D
Tir 18 Jun
kl 18:00 - 18:59
KFUM Gul - Holmlia 1
  Ekeberg 11 5er
Tir 18 Jun
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Vestli
  Lusetjern kunstgress
Tir 18 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - Årvoll 3
  Lusetjern kg 7er
Tir 18 Jun
kl 20:10 - 21:29
Oppsal 5 - Holmlia 2
  Lambertseter kunstgress 9er
Tir 18 Jun
kl 20:15 - 21:34
Nordby - Holmlia
  Nordby kunstgress 9er A
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 18:59
Oppegård Ninjaene 4 - Holmlia 3
  Østli Skole 7er kunstgress 5er B
Ons 19 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 1 - Hauketo -1
  Lusetjern kg 7er
Ons 19 Jun
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 5 - Holmlia 2
  Grefsen skole 7er
Ons 19 Jun
kl 19:10 - 20:29
Holmlia - Abildsø
  Lusetjern kunstg. 9er A
Ons 19 Jun
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 1 - Skeid 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
Ons 19 Jun
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Klemetsrud
  Lusetjern kunstgress
Ons 19 Jun
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Klemetsrud
  Lusetjern kunstgress
Tor 20 Jun
kl 17:00 - 17:59
KFUM 7 - Holmlia 1
  Ekeberg 13 5er
Tor 20 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J9 - KFUM 3
  Hundejordet kg 5er C
Tor 20 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 5 - Bækkelaget 1
  Lusetjern kg 7er
Tor 20 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmen - Holmlia
  Holmen kunstgress
Tor 20 Jun
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Bøler
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tor 20 Jun
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Bøler
  Lusetjern kunstg. 9er B
Fre 21 Jun
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Bygdø Monolitten
  Holmlia KG 7er
Lør 22 Jun
kl 15:00 - 16:19
Øvrevoll Hosle - Holmlia
 
Søn 23 Jun
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 2 - Oppsal 9
  Hundejordet kg 5er C
Tor 8 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Årvoll
  Lusetjern kunstgress
Tor 8 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Årvoll
  Lusetjern kunstgress
Tir 13 Aug
kl 20:15 - 21:54
Oslojuvelene - Holmlia
  Haugerud kunstgress
Tir 13 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Ski 3
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tor 15 Aug
kl 20:15 - 21:34
Nesodden - Holmlia
  Nesoddbanen KG 9er B
Tor 15 Aug
kl 20:15 - 21:54
KFUM 2 - Holmlia
  Ekeberg kunstgress
Fre 16 Aug
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Huk 2
  Holmlia KG 7er
Lør 17 Aug
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Grei
 
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:39
Ljan 1 - Holmlia Tigers
  Ekeberg 18 7er
Man 19 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Hauketo G2008
  Holmlia KG 7er
Man 19 Aug
kl 20:15 - 21:54
Årvoll 2 - Holmlia 2
  Årvoll kunstgress
Tir 20 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Kolbotn B
  Hundejordet kg 5er C
Tir 20 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - KFUM 6
  Hundejordet kg 5er D
Tir 20 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Kolbotn A
  Hundejordet kg 5er C
Tir 20 Aug
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand 5 - Holmlia Hallager 1
  Hallager kunstgr. 5er D
Tir 20 Aug
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Langhus
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tir 20 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Lambertseter 3
  Lusetjern kg 7er
Tir 20 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Stabæk 3
  Lusetjern kunstgress
Tir 20 Aug
kl 20:15 - 21:34
Rustad - Holmlia 2
  Rustad kunstgress 9er A
Tir 20 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Stabæk 3
  Lusetjern kunstgress
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 3 - Holmlia 1
  Lusetjern kg 7er
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 20:09
Nordstrand 2 - Holmlia 4
  Hallager kunstgr. 7er A
Ons 21 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Kjelsås 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
Ons 21 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Kjelsås 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tor 22 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 3 - Oppsal 5
  Hundejordet kg 5er C
Tor 22 Aug
kl 19:10 - 20:29
Skeid - Holmlia
  Nordre Åsen kunstgress 2 9er A
Tor 22 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
  Lusetjern kunstgress
Tor 22 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
  Lusetjern kunstgress
Søn 25 Aug
kl 15:00 - 15:59
Frigg Blue - Holmlia Hallager 2
  Tørteberg gress 5er A
Søn 25 Aug
kl 16:00 - 16:59
Holmlia 1 - Klemetsrud 1
  Hundejordet kg 5er C
Man 26 Aug
kl 17:30 - 18:29
Oppegård Tigrene 1 - Holmlia 1
  Østli Skole 7er kunstgress 5er A
Man 26 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Hauketo G2007
  Lusetjern kg 7er
Man 26 Aug
kl 19:10 - 20:19
Klemetsrud Lions - Holmlia 2
  Mortensrud kg 7 B
Man 26 Aug
kl 19:45 - 20:54
Holmlia - Sommerfrydløkken
  Holmlia KG 7er
Man 26 Aug
kl 20:15 - 21:54
Jardar - Holmlia 2
  Bjørnegård kunstgress
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand 3 - Holmlia 1
  Hallager kunstgr. 5er E
Tir 27 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - Klemetsrud Rekrutt
  Lusetjern kg 7er
Tir 27 Aug
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 2 - Årvoll 3
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tir 27 Aug
kl 19:15 - 20:34
Kolbotn 2 - Holmlia
  Sofiemyr øst 9er
Tir 27 Aug
kl 20:15 - 21:54
Furuset - Holmlia
  Furuset kunstgress
Tir 27 Aug
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - KFUM 2
  Lusetjern kunstgress
Ons 28 Aug
kl 17:00 - 17:59
Ski Rød - Holmlia Hallager 1
  Ski kunstgress 5er
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 18:59
Langhus 2 - Holmlia 5
  Langhus gress 5er A
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 20:29
Lyn 2 - Holmlia
  Kringsjå kunstg. 3
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 1 - Ljan Blå
  Lusetjern kg 7er
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 20:09
Rustad Gauper - Holmlia 2
  Rustad 7er A
Ons 28 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Grüner
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tor 29 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Kolbotn E
  Hundejordet kg 5er C
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 18:59
Oppsal 1 - Holmlia J9
  Trasop kunstgress 5er
Tor 29 Aug
kl 20:15 - 21:34
Nordstrand - Holmlia
  Nordstrand kunstgress 2 9er
Tor 29 Aug
kl 20:15 - 21:54
Oppsal 2 - Holmlia
  Trasop kunstgress
Tor 29 Aug
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Lambertseter
  Holmlia KG 7er
Fre 30 Aug
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Lindeberg
  Holmlia KG 7er
Lør 31 Aug
kl 15:00 - 16:19
Årvoll - Holmlia
 
Søn 1 Sep
kl 15:09 - 16:18
Oppsal 5 - Holmlia 5
  Trasop kunstgress 7er
Søn 1 Sep
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 2 - Oppsal 7
  Hundejordet kg 5er C
Søn 1 Sep
kl 16:00 - 16:59
Abildsø 1 - Holmlia 1
  Abildsø 5er 1
Man 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - KFUM 6
  Holmlia KG 7er
Man 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
Siggerud 1 - Holmlia Tigers
  Siggerud kg 7er
Man 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - KFUM 6
  Holmlia KG 7er
Man 2 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Kurdistan
  Lusetjern kunstgress
Man 2 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Kurdistan
  Lusetjern kunstgress
Tir 3 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Lambertseter Rød
  Hundejordet kg 5er D
Tir 3 Sep
kl 17:30 - 18:29
Klemetsrud 3 - Holmlia 2
  Mortensrud kunstgress nedre 5er A
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Abildsø 1
  Hundejordet kg 5er C
Tir 3 Sep
kl 18:10 - 19:09
Lambertseter Rød - Holmlia 3
  Lambertseter kg 5er A
Tir 3 Sep
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Klemetsrud
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tir 3 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Lille Tøyen 2
  Lusetjern kg 7er
Tir 3 Sep
kl 19:10 - 20:29
Vålerenga 6 - Holmlia 2
  Valle Hovin kunstgress 9er B
Tir 3 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Langhus
  Lusetjern kunstgress
Tir 3 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Langhus
  Lusetjern kunstgress
Ons 4 Sep
kl 18:55 - 20:14
Haugerud - Holmlia
 
Ons 4 Sep
kl 19:00 - 20:09
Nordstrand 6 - Holmlia 1
  Hundejordet kg 7er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 21 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Vollen
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Vollen
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - Bøler Ulver
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Bækkelaget
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Kolbotn C
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 17:30 - 18:29
Lambertseter Hvit - Holmlia 2
  Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Langhus 2
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nordby
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nordby
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Ljan 2
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Nordstrand 3
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Ljan 2
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:45 - 20:04
Holmlia 2 - Kjelsås 3
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Bjørndal 2
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:45 - 20:04
Holmlia 2 - Kjelsås 3
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 19:00 - 20:39
Bærums Verk Hauger - Holmlia
  Hauger kunstgress
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 18:30 - 19:59
Klemetsrud - Holmlia
  Mortensrud kunstgress
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 1 - Holmlia Hallager 2
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 16:00 - 17:09
KFUM 4 - Holmlia 4
  Ekeberg kunstgress 7er B
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 20:15 - 21:34
Kolbotn 2 - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress 9er B
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 20:15 - 21:54
Asker - Holmlia
  Føyka kunstgress
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 18:00 - 19:09
Oppsal 6 - Holmlia 2
  Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 18:00 - 18:59
Nordby 2 - Holmlia J9
  Nordby kunstgress 5er B
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 3 - KFUM 5
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 17:00 - 17:59
Nordby 2 - Holmlia Hallager 1
  Nordby kunstgress 5er A
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Oppsal 7
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 20:15 - 21:34
Kolbotn 3 - Holmlia 2
  Sofiemyr øst 9er
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 20:15 - 21:54
Hasle-Løren - Holmlia
  Løren kunstgress
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Bjørndal 1
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 20:09
Nordstrand 5 - Holmlia 5
  Hallager kunstgr. 7er D
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 20:29
Oppegård - Holmlia
  Østre Greverud kg.
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 18:59
KFUM Sort - Holmlia 1
  Ekeberg 13 5er
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand 5 - Holmlia 5
  Hundejordet kg 5er A
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - KFUM 5
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 20:15 - 21:54
Kurdistan - Holmlia 2
  Furuset Match
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:45 - 20:54
Holmlia - Koll
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:10 - 20:19
Kråkstad 1 - Holmlia Tigers
  Kråkstad kgb sør 7er B
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:00 - 20:19
Bærum - Holmlia
  Sandvika stadion 9er B
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 17:00 - 17:59
KFUM 8 - Holmlia 1
  Ekeberg 13 5er
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 1 - Nordstrand 6
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 15:00 - 15:59
Holmlia Hallager 2 - Vestre Aker 2
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 15:00 - 16:19
Lyn - Holmlia
 
  Les mer  
Fre 10 Mai
kl 19:00 - 20:30
G13 Adidascup mot Kolbotn
Holmlia SK - Fotball  
Lusetjern kunstgress   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Sagene
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Sagene
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 5 - Manglerud Star 2
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Nordstrand
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Nordstrand
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J9 - Abildsø J9
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:30 - 18:29
Nordstrand 4 - Holmlia 2
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Nesodden 2
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Nordstrand 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Nordstrand 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Oppegård
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 20:15 - 21:54
Langhus - Holmlia
  Langhus kunstgress
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 2 - Vålerenga 6
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:10 - 20:29
Klemetsrud - Holmlia
  Mortensrud kg 9 A
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - Oppsal 2
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:00 - 20:09
Nordby 3 - Holmlia 1
  Nordby kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Manglerud Star 1
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Kolbotn B
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 17:00 - 17:59
Kolbotn A - Holmlia 3
  Vassbonn kunstgress 5er B
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Jardar
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Jardar
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Bækkelaget Orkan
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Oppegård Ulvene 3
 
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 18:30 - 20:09
Ready - Holmlia
  Gressbanen kunstgress
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 17:00 - 17:59
Oppsal 7 - Holmlia Hallager 2
  Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 15:00 - 16:29
Holmlia - Grei
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Årvoll
 
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 15:00 - 16:29
Holmlia - Grei
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 19:00 - 20:39
Holmlia - Linderud
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 19:00 - 20:39
Holmlia - Linderud
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Ski
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oppsal 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oppsal 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 3 - Lambertseter Rød
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 18:00 - 18:59
Oppegård tigrene 3 - Holmlia J9
  Østli Skole 7er kunstgress 5er A
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:30 - 18:29
Lambertseter Rød - Holmlia 1
  Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Klemetsrud 3
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 20:30 - 21:59
Kolbotn 2 - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Haugerud
 
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 1 - Nordstrand 6
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ski 2 - Holmlia 5
  Ski kunstgress 5er
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 20:15 - 21:34
Årvoll 3 - Holmlia 2
  Årvoll kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 2 - Holmlia
  Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Furuset
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Furuset
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - KFUM 1
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - KFUM 5
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 20:09
KFUM 2 - Holmlia 5
  KFUM-Arena 7er
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 18:55 - 20:14
Holmlia - Kolbotn 2
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 19:09
KFUM 6 - Holmlia 2
  Ekeberg kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 17:59
Oppegård Leopard 3 - Holmlia Hallager 1
  Østli Skole 7er kunstgress 5er B
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Årvoll 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Årvoll 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Siggerud 1
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Siggerud 1
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 18:30 - 20:09
Kolbotn - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 1 - Ski Rød
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 15:00 - 15:59
Holmlia Hallager 2 - Frigg Blue
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 16:30 - 17:59
Holmlia - Vestli
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 12:00 - 13:19
Vålerenga - Holmlia
  Valle Hovin kunstgress 9er A
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 18:30 - 19:49
Holmlia 2 - Rustad
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 18:30 - 19:49
Holmlia 2 - Rustad
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Nesodden
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Nesodden
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:00 - 20:09
Klemetsrud Rekrutt - Holmlia 4
  Mortensrud kg 7 A
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 5 - Oppsal 5
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Nordstrand 3
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Lyn 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Lyn 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 19:10 - 20:29
Grüner - Holmlia
  Dælenengen kunstg. 9er A
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ljan Blå - Holmlia 1
  Hallager kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 20:15 - 21:54
Stabæk 3 - Holmlia
  Nadderud kunstgress
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Klemetsrud Lions
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 19:10 - 20:19
Hauketo G2007 - Holmlia Tigers
  Prinsdal kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Klemetsrud Lions
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Rustad Gauper
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Oppegård Tigrene 1
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 17:00 - 17:59
Kolbotn E - Holmlia 2
  Vassbonn kunstgress 5er A
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Langhus 2
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Lør 13 Apr
kl 15:00 - 16:39
Holmlia - Grorud 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør 13 Apr
kl 15:00 - 16:39
Holmlia - Grorud 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør 13 Apr
kl 13:00 - 13:59
Oppsal 5 - Holmlia 3
  Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 20:15 - 21:34
Grei - Holmlia
 
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 17:30 - 18:29
Klemetsrud 1 - Holmlia 1
  Mortensrud kunstgress nedre 5er A
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 17:00 - 17:59
Holmlia Hallager 1 - Nordstrand 5
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Skeid
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 1 - Holmlia 3
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 20:15 - 21:34
Ski 3 - Holmlia 2
  Ski kunstgress 2 9er B
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oslojuvelene
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oslojuvelene
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 19:10 - 20:29
Bøler - Holmlia
  Haraløkka kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - Nordstrand 2
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:45 - 20:04
Langhus - Holmlia
  Langhus kg 9er A
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Nordstrand 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:00 - 19:09
Lambertseter 3 - Holmlia 2
  Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kolbotn B - Holmlia 5
  Vassbonn kunstgress 5er B
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kolbotn A - Holmlia 1
  Vassbonn kunstgress 5er A
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Fjellstrand 2
 
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 19:45 - 20:54
Holmlia - Bjørndal
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Ljan 1
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 17:00 - 18:09
Bækkelaget 1 - Holmlia 5
  Ekeberg kunstgress 2 7er A
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 16:00 - 16:59
Holmlia 1 - KFUM 7
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 16:00 - 16:59
Kolbotn D - Holmlia Hallager 1
  Vassbonn kunstgress 5er A
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 11:00 - 11:59
Oppsal 9 - Holmlia Hallager 2
  Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 11:00 - 12:19
Ullern - Holmlia
  Ullern kunstgress 2 9er A
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Teisen
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - KFUM
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 20:15 - 21:54
Årvoll - Holmlia
  Årvoll kunstgress
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - KFUM
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 3 - Oppegård Ninjaene 4
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 20:30 - 21:59
Klemetsrud - Holmlia
  Mortensrud kunstgress
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 19:40 - 20:59
Abildsø - Holmlia
  Abildsø kunstg. 9er A
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 19:00 - 20:09
Årvoll 3 - Holmlia 4
  Tonsenhagen kunstgress 7er C
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 19:00 - 20:09
Hauketo -1 - Holmlia 1
  Prinsdal kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Øvrevoll Hosle
 
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Oppsal 5
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Oppsal 5
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Kjelsås 5
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Nordby
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - KFUM Gul
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Oppegård Ninjaene 2
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer