Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 22 Okt
kl 18:30 - 19:59
Holmlia 2 - Nesodden 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 18 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Årvoll
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 18:00 - 19:29
Holmlia 2 - Grüner 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 12 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Manglerud Star
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 12 Okt
kl 18:30 - 20:09
Holmlia 2 - Nesodden
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Øvrevoll Hosle
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 18:45 - 20:14
Holmlia 2 - Grei 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 17:00 - 18:00
Kamp G2009-1 Holmlia mot Nordby på Lusetjern kunst
Holmlia SK - Fotball  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Frigg
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Langhus 2
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia - Langhus 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Veitvet
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ski
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Bærum 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Nesodden 4
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Østlandskam.
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nordstrand 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Grei
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Jutul
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Kolbotn 5
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oslo City
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 18:15 - 19:44
Holmlia 2 - Ellingsrud 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 17 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Oppegård
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Lør 15 Sep
kl 17:00 - 18:39
Holmlia - Høvik
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia - Grüner
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Siggerud
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 10 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Sagene 4
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 10 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Ski
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nesodden 3
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 18:45 - 20:04
Holmlia 2 - KFUM 4
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 6 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia 2 - Bjørndal
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 5 Sep
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Skeid
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nesodden
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 2 Sep
kl 12:00 - 14:00
Oppstart fotball nye lag gutter født 2012
Holmlia Sportsklubb   Holmlia SK - Fotball
  Les mer  
Lør 1 Sep
kl 12:00 - 14:00
Oppstart lag for jenter født 2012
Holmlia SK - Fotball  
  Les mer  
Tor 30 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Asker
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Rommen
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 20:15 - 21:54
Kolbotn - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 19:10 - 20:09
Holmlia 2 - Bøler 2
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia - Nordstrand
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Lambertseter
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Ski 2
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 18:00 - 18:59
Rustad 2 - Holmlia
  Rustad 5er A
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 17:00 - 18:19
Holmlia 2 - Kolbotn 4
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 17:00 - 18:19
Holmlia 2 - Kolbotn 4
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Rustad
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Lille Tøyen
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 19:10 - 20:19
Bøler - Holmlia 3
  Haraløkka kunstgress 2 7er A
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 5 - Oppsal 5
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 18:30 - 20:09
Skaubygda - Holmlia 2
  Dal stadion
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 18:30 - 19:29
Oppsal 5 - Holmlia
  Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 18:00 - 19:19
Kolbotn - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress 9er B
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 17:30 - 19:09
Lommedalen - Holmlia
  Lommedalen kg øvre
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 16:00 - 17:39
Bøler - Holmlia
  Haraløkka kunstgress
  Les mer  
Lør 25 Aug
kl 16:30 - 17:59
Kolbotn - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Fre 24 Aug
kl 18:30 - 20:09
Holmlia 2 - Bækkelaget
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 24 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia - Bækkelaget 6
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Fre 24 Aug
kl 18:30 - 20:09
Holmlia 2 - Bækkelaget
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 20:15 - 21:54
Oppsal 2 - Holmlia
  Trasop kunstgress
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 18:00 - 18:59
Rustad - Holmlia
  Rustad 5er A
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ski 4 - Holmlia 5
  Ski kunstgress 5er
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand - Holmlia 4
  Hundejordet kg 5er B
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 3 - Oppegård 3
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 20:15 - 21:59
Skjetten 2 - Aurskog/Finstadbru
  Skjetten Stadion
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 20:15 - 21:34
Lyn 2 - Holmlia
  Kringsjå kunstgress
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Oppsal
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Oppsal
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 19:10 - 20:19
Bækkelaget 5 - Holmlia 2
  Sportsplassen 7er A
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Nordby
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Nordby
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 18:30 - 19:29
Kolbotn 2 - Holmlia 2
 
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 18:30 - 19:29
Ski 2 - Holmlia
  Ski kunstgress 1 5er D
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 18:00 - 19:09
Kolbotn 2 - Holmlia
  Sofiemyr øst 9er
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 18:00 - 18:59
Klemetsrud 2 - Holmlia 4
  Mortensrud kunstgress nedre 5er A
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Follo 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Follo 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 19:10 - 20:09
Lambertseter 2 - Holmlia 2
  Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 19:10 - 20:19
Nesodden - Holmlia 3
  Nesoddbanen KG 7er A
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 19:10 - 20:09
Holmlia - Oppsal 3
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 18:00 - 18:59
KFUM 7 - Holmlia 2
  Ekeberg 9 5er
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Ski 3
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Nordby
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 3 - Langhus 6
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 18:00 - 18:59
Oppegård - Holmlia
  Østli Skole 7er kunstgress 5er B
  Les mer  
Søn 19 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Tveita 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 19 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Tveita 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 19 Aug
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Grüner
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Søn 19 Aug
kl 16:00 - 17:19
Holmlia - Kolbotn
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 19 Aug
kl 16:00 - 17:19
Holmlia - Kolbotn
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 19 Aug
kl 13:00 - 14:19
Holmlia - Nordby
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Fre 17 Aug
kl 18:30 - 20:09
KFUM 2 - Holmlia 2
  Ekeberg kunstgress
  Les mer  
Tor 16 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Heming
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 16 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Heming
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 14 Aug
kl 20:15 - 21:54
Rommen - Holmlia
  Rommensletta kunstgress
  Les mer  
Tir 14 Aug
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Flisbyen
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man 13 Aug
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Vålerenga 2
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Søn 12 Aug
kl 18:30 - 20:09
Gøy-Nor 2 - Holmlia 2
  Ekeberg 2
  Les mer  
Tor 9 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 9 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 7 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fremad Famagusta
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 7 Aug
kl 20:15 - 21:59
Gjelleråsen 2 - Aurskog/Finstadbru
  Li kunstgress hovedbane 11er
  Les mer  
Tir 7 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fremad Famagusta
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 24 Jun
kl 18:00 - 19:19
KFUM - Holmlia
  Ekeberg kunstgress 9er A
  Les mer  
Søn 24 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - KFUM 4
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn 24 Jun
kl 17:00 - 17:59
Oppsal - Holmlia 5
  Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Søn 24 Jun
kl 15:00 - 15:59
Oppsal 10 - Holmlia 3
  Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Fre 22 Jun
kl 18:30 - 19:29
Bækkelaget 4 - Holmlia 3
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Fre 22 Jun
kl 18:30 - 20:09
Ski - Holmlia 2
  Ski kunstgress 2
  Les mer  
Fre 22 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia - Ski
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Fre 22 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 2 - Manglerud Star
 
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 20:30 - 21:59
Holmlia 2 - Kolbotn 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 20:15 - 21:54
Årvoll - Holmlia
  Årvoll kunstgress
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 18:00 - 19:09
Langhus 2 - Holmlia
  Langhus kunstgr. 2 7er A
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia - Oppegård 3
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Hauketo
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Vålerenga 6
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Bøler 4
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia - Bækkelaget
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Bøler 4
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 19:05 - 20:14
Holmlia - Manglerud Star
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 18:00 - 18:59
Oppegård 5 - Holmlia 2
  Østli Skole 7er kunstgress 5er B
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 18:00 - 18:59
Langhus - Holmlia
  Langhus gress 5er A
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 20:15 - 21:54
Fortuna - Holmlia
  Veitvet kunstgress
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 19:10 - 20:19
Oppegård - Holmlia 3
  Østli skole 7er kunstgress
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 19:10 - 20:09
Holmlia 2 - Rustad
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 19:10 - 20:09
Nesodden 4 - Holmlia
  Nesoddbanen KG 7er B
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Kolbotn 8
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Nesodden
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 17:00 - 18:19
Holmlia 2 - Bjørndal 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 17:00 - 17:59
Holmlia - Ski 4
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 17:00 - 18:19
Holmlia 2 - Bjørndal 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Nesodden
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 18:30 - 20:09
Holmlia 2 - Driv
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 18:30 - 20:09
Holmlia 2 - Driv
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 17 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Furuset 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 17 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Furuset 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 17 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Driv 2
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn 17 Jun
kl 17:15 - 18:34
Holmlia - Nesodden
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Søn 17 Jun
kl 17:00 - 18:09
Grei - Holmlia
  Grei kunstgress 7er A
  Les mer  
Fre 15 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 2 - Rustad 2
 
  Les mer  
Fre 15 Jun
kl 18:30 - 19:29
Driv - Holmlia
  Drivplassen 5er kunstgress A
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Lambertseter
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 18:45 - 20:14
Holmlia 2 - KFUM 3
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia - Lille Tøyen 2
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 18:00 - 18:59
Bøler 5 - Holmlia 5
  Haraløkka 5er 5
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 18:00 - 18:59
Driv 3 - Holmlia 3
  Drivplassen 5er kunstgress A
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Bærums Verk Hauger
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Bærums Verk Hauger
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Bækkelaget
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia - Koll
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 19:05 - 20:14
Holmlia - Bjørndal
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 19:05 - 20:14
Holmlia 2 - Hauketo
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 19:05 - 20:14
Holmlia 2 - Hauketo
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 18:00 - 18:59
Klemetsrud 3 - Holmlia 2
  Mortensrud kunstgress nedre 5er B
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 18:00 - 18:59
Rustad 3 - Holmlia 3
  Rustad 5er A
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Vestli
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Vestli
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 19:10 - 20:29
Bøler - Holmlia
  Haraløkka kunstgress 9er B
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 19:10 - 20:09
Holmlia 2 - Abildsø
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 19:10 - 20:09
Nesodden 2 - Holmlia
  Nesoddbanen KG 7er B
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 18:45 - 20:04
Holmlia 2 - Oppegård 2
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kolbotn - Holmlia 4
  Vassbonn kunstgress 5er B
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Kolbotn 2
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Man 11 Jun
kl 20:00 - 21:39
Holmlia - Grorud
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 11 Jun
kl 20:00 - 21:39
Holmlia - Grorud
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 11 Jun
kl 19:10 - 20:19
Langhus - Holmlia 3
  Langhus kunstgr. 2 7er A
  Les mer  
Man 11 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia - Ljan
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Søn 10 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nordstrand 4
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 10 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nordstrand 4
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 10 Jun
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Bækkelaget
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 10 Jun
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Bækkelaget
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 10 Jun
kl 18:00 - 19:19
Rommen - Holmlia
  Rommensletta kunstgress
  Les mer  
Søn 10 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia - Kolbotn 7
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Søn 10 Jun
kl 17:00 - 17:59
Kolbotn 9 - Holmlia 4
  Vassbonn kunstgress 5er A
  Les mer  
Fre 8 Jun
kl 18:30 - 19:29
Oppegård 2 - Holmlia 5
  Østli Skole 7er kunstgress 5er A
  Les mer  
Fre 8 Jun
kl 18:30 - 20:09
Holmlia 2 - Manglerud Star
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 8 Jun
kl 18:30 - 20:09
Holmlia 2 - Manglerud Star
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 20:30 - 21:49
Ski - Holmlia
  Ski kunstgress 2 9er B
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 20:15 - 21:54
Øvrevoll Hosle - Holmlia
  DNB Arena Hosle (kg)
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 19:00 - 20:09
Kolbotn 5 - Holmlia
  Vestenga 7er B
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 18:00 - 19:09
Oppsal 6 - Holmlia 2
  Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 18:00 - 18:59
Heming 2 - Holmlia
  Heming kg 5er A
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Oppsal 9
 
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Bækkelaget 5
 
  Les mer  
Ons 6 Jun
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Vålerenga 3
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 6 Jun
kl 20:15 - 21:24
Sterling - Holmlia
  Ekeberg 20 7er
  Les mer  
Ons 6 Jun
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Vålerenga 3
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 6 Jun
kl 19:05 - 20:14
Nesodden 2 - Holmlia
  Nesoddbanen KG 9er B
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 20:15 - 21:54
Ski - Holmlia
  Ski kunstgress 2
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 20:15 - 21:59
Leirsund - Aurskog/Finstadbru
  Leirsund stadion
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 20:15 - 21:34
Siggerud - Holmlia 2
  Langhus kunstgr. 2 9er A
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 19:10 - 20:09
KFUM - Holmlia 2
  Ekeberg 14 7er
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 19:10 - 20:09
Holmlia - Langhus
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Oppegård 3
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 18:00 - 18:59
Bøler 4 - Holmlia 2
 
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 17:00 - 17:59
Nordby - Holmlia
  Nordby kunstgress 5er A
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 3 - Klemetsrud 2
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Man 4 Jun
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Høybr/Stovn
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 4 Jun
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Langhus /Ski
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline